Що кажуть лікарі?

Об’єктивно оцінити стан еректильної функції дозволяє тест, який активно використовується в андрології і носить назву «Міжнародний індекс еректильної функції» (The international index of erectile function) . ПРОЙТИ ТЕСТ.

Висновок лікаря уролога

Препарат Ал Кенз Тонгкат Алі вже давно застосовується на практиці. Подібне застосування показує виключно позитивні результати. Це стосується посилення статевого потягу, підвищення ерекції, збільшення тривалості статевого акту, відновлення щоденного функціонування чоловічого організму, а також лікування імпотенції. Даний засіб призводить до зміцнення тонусу організму та знімає втому. Погодьтеся, це вкрай необхідно тим людям, які живуть у сучасному світі з його величезним темпом.

До складу засобу входять чотири рослинних екстракти, які є абсолютно безпечними для людського організму. Вони не токсичні, а також не володіють побічними діями. У першу чергу, дія компонентів спрямована на посилення ерекції, підвищення статевої активності, лікування фригідності, а також на подовження інтимної близькості. Величезна перевага Тонгкат Алі в тому, що він відмінно знімає втому і підвищує імунітет, тобто має комплексну дію на організм. Саме завдяки таким властивостям, даний препарат рекомендують до застосування практично в будь-якому віці.

Особисто я рекомендую Тонгкат Алі своїм пацієнтам. Якщо вони хочуть дійсно підвищити якість сексуального життя, підвищити чутливість і інтенсивність, тоді Тонгкат – великий помічник у цьому. Усі без винятку пацієнти відмітили підвищення потенції, посилення ерекції, а також збільшення тривалості статевого акту.

Відсутність побічних явищ дуже важлива для людей в силу наявності різних соматичних патологій. Приймати цей засіб можуть пацієнти з гострим простатитом, хворобою передміхурової залози, еректильною дисфункцією, передчасною еяколяцією, а також імпотенцією органічного походження. Дія Тонгкат Алі спрямована саме на вогнище хвороби і надає потрібну дія вже через одну годину після його застосування.

Лікування інфекцій і захворювань передміхурової залози практично завжди супроводжується зниженням ерекції і різними розладами статевого життя. Тонгкат Алі допомагає комплексно вирішити всі існуючі сексуальні проблеми. Після його вживання практично моментально спостерігається зниження негативних відчуттів, які супроводжують при захворюваннях передміхурової залози. І як результат, якість статевого акту поліпшується однозначно, до пацієнта повертаються колишні сили і впевненість у власних сексуальних можливостях.

Препарат воістину унікальний натуральний засіб, який досить широко використовують у нашій сфері. Його унікальність пов’язана з відсутністю побічних дій. Тим більше, відзначено, що препарат надає максимальний ефект саме для вирішення тих проблем, для вирішення яких його й призначають. А саме:

  • Посилення сексуальної функції;
  • Збільшення тривалості статевого акту;
  • Повнота оргастичних відчуттів;

Ми дуже радимо застосування Тонгкат Алі. Застосовувати можна і для одноразового ефекту, і для довгограючого результату.

Баранцев Дмитро Сергійович
лікар уролог-андролог


«Компоненти засобу Тонгкат Алі позитивно впливають і на кровопостачання всіх органів малого таза, і на лібідо, і на потенцію. Також значно поліпшуються і інші функції людського організму.

Я, як лікар-кардіолог, зацікавився позитивними результатами при прийомі засобу у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Виявилося, що препарат розширює всі кровоносні судини, в тому числі і коронарні серцеві судини. Значно зменшується потреба у вживанні нітратів, а також збільшується ТФН. А це вкрай важливо для тих, хто переніс гострий інфаркт міокарда. Також змінюється і психіка хворого – здатність повноцінно виконувати чоловічі обов’язки, відчуття «здорової людини» та підвищення лібідо, сильно прискорюють реабілітацію пацієнтів.

Чи знаєте Ви, що в природі закладено один принцип: якщо ти не здатний до продовження роду, тоді поступися місцем іншим. Радість життя, яка, як виявилося, без сексуальних насолод неможлива, дає певні плоди. Поліпшуються сімейні відносини, хочеться любити і жити як всі інші. Зменшується також залежність від лікарських засобів, зменшується зайва вага, і зовсім змінюється ставлення до захворювання. Такий позитивний настрій повертає чоловіка в соціум і продовжує йому життя.

Я випробував на собі ще одну дивовижну властивість препарату, адже він підвищує імунітет. На 3-му тижні прийому Тонгкат Алі я захворів на грип. Протягом однієї доби була гіперреактивна реакція з дуже високою температурою тіла, проте вже на другу добу я себе вважав абсолютно здоровою людиною».

З повагою, Михайло Федорович,
лікар-кардіолог

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.