Підвищення імунітету. Підвищення тонусу організму

Під словом імунітет розуміють здатність організму протистояти проникненню різноманітних інфекцій (по науковому – чужорідних шкідливих мікроорганізмів) в організм. Якщо просто, то імунітет – це здатність організму протистояти факторам, що впливають на його нормальне функціонування. Підвищення імунітету є дуже актуальною проблемою в сьогоднішньому надурбанізірованому світі, з купою екологічних проблем, що безпосередньо впливають на імунітет людини. Тонус організму – поняття не медичне, під яким розуміється загальне самопочуття людини, її працездатність, рухливість і активність. Імунітет і тонус організму пов’язані по низхідній, при слабкому імунітеті, і частих захворюваннях, ні про який гарний тонус організму мови йти не може.

Повышение иммунитета. Повышение тонуса организма Тонгкат

Кілька фактів про фактори, що впливають на імунітет при українських реаліях:

  1. За рівнем забруднення Україні – одна з найбільш “брудних” у Європі.
  2. Рівню забруднення повітря в Києві присвоєно статус – високий (що вимагає втручання).
  3. За чистотою питної води, і водних запасів у загальному, Україна займає нижні позиції в Європі, і екологи неодноразово повідомляли, що це вкрай негативно впливає на здоров’я населення.

Ал Кенз Тонгкат Алі містить 100% натуральних компонентів. При цьому компоненти препарату володіють унікальними властивостями по стимуляції відновлення імунітету. Звичайно ж мова йде про Еврікому і Женьшень, які активізують клітини імунної системи, прискорюючи відновлення, і підвищуючи імунітет, а відповідно і тонус організму. Женьшень – одна з найбільш широко застосовуваних у медицині трав, а час її використання обчислюється тисячоліттями. Фармакологічна активність женьшеню обумовлена ​​вмістом в ньому глікозидів, ефірних олій, вітамінів і мінералів. Женьшень стимулює ЦНС, знімає втому, зменшує сонливість і стомлюваність, підвищуючи розумову і трудову працездатність.

Курс прийому Тонгкат – по 1 капсулі раз на 3 дні, протягом 3-6 місяців.

Також, не варто забувати, що будь-який засіб ефективний перш за все в поєднанні із змінами в стилі життя, що є першопричиною проблем. Дотримуйтеся наших інструкцій, приймаючи Тонгкат, і ефект не змусить себе довго чекати:

  1. Частіше бувайте на свіжому повітрі, біля води.
  2. Відмовтеся від паління та алкоголю.
  3. Змініть свій раціон – введіть у нього більше риби, м’яса (НЕ ЖИРНОГО!), так як це основні джерела білків для організму. Дуже корисні горіхи і свіжовижаті соки.

Не так багато інструкцій для покращення свого здоров’я, вірно?

тонгкат замовити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.