Підвищення лібідо. Підвищення потенції. Посилення ерекції

Термін лібідо – в перекладі з латині означає потяг, пристрасть, прагнення. Термін цей був розроблений дідусем Фрейдом, і застосовується, насамперед, як одне з ключових понять психоаналізу. І якщо цей термін не так сильно розповсюджений, то його синонім – «статевий потяг», набагато більш відомий і зрозумілий. Статевий потяг – такий же важливий рефлекторний механізм організму, як і рефлекс безпеки, або ж харчовий.

Повышение либидо, потенции, эрекции

Кілька фактів про лібідо і потенцію:

  1. Не варто плутати лібідо з потенцією. Потенція – це здатність до проведення статевого акту. Часто спостерігаються випадки зниженої потенції у чоловіків, у той час як лібідо є в порядку. Це буває при розладах різного роду статевої системи. І якщо потенція – це здатність, то «інструментом» реалізації цієї здатності є ерекція. Тому дуже часто терміни «слабка потенція» і «слабка ерекція» вважають синонімами, хоч це і не зовсім коректно, але в цілому вірно.
  2. Основні причини зниженого лібідо і недостатньої потенції (слабкої ерекції) схожі, але не завжди спостерігаються одночасно.
  3. Недостатня ерекція і знижене лібідо спостерігається більш ніж у 75% чоловіків старше 35-40 років.

Ал Кенз Тонгкат Алі підходить до вирішення проблеми комплексно, підвищуючи як статевий потяг, так і здатність до здійснення статевого акту – підвищення потенції і досягнення необхідної ерекції. Підвищення потенції досягається за рахунок дії Тонгкат (а конкретно кореня еврікоми), що спрямована на стимулювання природного вироблення організмом тестостерону, що призводить до поліпшеної циркуляції крові в статевому органі, що дозволяє досягати необхідної ерекції неодмінно перед статевим актом. Так як тестостерон є статевим гормоном – збільшення його рівня також призводить і до підвищення лібідо. Таким чином, після прийому Тонгкат, Ви отримуєте підвищення статевого потягу і підвищення потенції (ерекції), що дозволить Вам щоразу здійснювати статевий акт повністю, досягаючи від нього того ж задоволення, що було в молоді роки.

Для підвищення лібідо і підвищення потенції курс прийому Тонгкат наступний: 1 капсула за 1-1,5 години до статевого акту. Рекомендований мінімальний курс – 1 місяць.

Також наведемо для Вас кілька порад щодо поліпшення якості статевого життя. Ви напевно про них багато читали, але ми ж закликаємо Вас не просто читати, а вводити ці прості правила і звички у своє повсякденне життя.

  1. Відмовтеся від алкоголю, або хоча б веліть міру.
  2. Жирну їжу в раціоні зменшити (краще звичайно взагалі прибрати, але це майже нереально). Ввести в раціон свіжовижаті соки, волоські горіхи.
  3. Побільше рухайтеся. Ведіть активний спосіб життя.

Не так багато інструкцій для якісного покращення життя, вірно?

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.