Лікування чоловічого безпліддя

Від нездатності чоловіка зачати дитину страждає кожна десята пара. На жаль, для України точних цифр подібної статистики немає, але якщо врахувати тенденцію останніх років щодо зменшення чисельності населення, то створюється враження, що ситуація з чоловічим безпліддям в Україну набагато гірша. Кияни, напевно пам’ятають приказку, дуже поширену в 90-х роках – «Запорожец не машина, киевлянин не мужчина ». Пов’язана вона з аварією на ЧАЕС, та впливом радіаційних опадів і важких металів на репродуктивну систему чоловіка, практично позбавляючи чоловіка здатності зачати дитину. Лікування чоловічого безпліддя – вкрай актуальна проблема у наш час і в наших життєвих реаліях.

Лікування чоловічого безпліддя

Кілька фактів про чоловіче безпліддя:

  1. Кожна десята пара страждає від безпліддя – чоловіче безпліддя є причиною в > 45% випадків.
  2. Відсоток чоловічого безпліддя за останні 15 років виріс в рази.
  3. Тенденції в харчуванні, способі життя, одязі – тільки збільшують відсоток чоловічого безпліддя.

Дія Тонгкат спрямована на стимулювання природного вироблення організмом тестостерону – статевого гормону, що призводить до значного підвищення лібідо. Підвищене лібідо призводить до значно більш частих статевих актів, збільшення їх тривалості, а також отримання максимального задоволення. Часті статеві акти перешкоджають застою сперми, що істотно підвищує активність сперматозоїдів і репродуктивну здатність. А в поєднанні з підвищеним рівнем тестостерону значно збільшується і кількість сперми. Таким чином Тонгкат забезпечує комплексний вплив на обидві причини чоловічого безпліддя.

Курс прийому Тонгкат для лікування чоловічого безпліддя – по 1 капсулі раз на 3 дні, протягом 3-6 місяців. Після прийому рекомендовано провести статевий акт.

Також, не варто забувати, що всесильної панацеї не існує, і Тонгкат не виняток. Тонгкат ефективний для лікування чоловічого безпліддя, але тільки якщо прибрати першопричину виникнення хвороби – неправильний спосіб життя. Основна причина низької активності сперми – сидячий спосіб життя. Дотримуйтеся наших інструкцій, приймаючи Тонгкат, і ефект від лікування не змусить себе довго чекати:

  1. Не сидіть цілими днями – побільше ходіть, бігайте, їзьдте на велосипеді. Сидячий спосіб життя – головна причина недостатньої кількості та низької активності сперми.
  2. Киньте шкідливі звички: не курити, не пити. Все це вкрай негативно позначається на репродуктивних здібностях чоловіка.
  3. Примусьте себе сісти на безжирову дієту – введіть в свій раціон харчування більше риби, м’яса (НЕ ЖИРНОГО!), так як це основні джерела білків для організму. Дуже корисні горіхи і свіжовижаті соки.

Не так багато інструкцій для покращення свого здоров’я, вірно?

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.