Профілактика і лікування простатиту

Простатит – є найпоширенішим розладом серед всіх урологічних хвороб. Простатит – запалення передміхурової залози. Простатит може супроводжуватися хворобливими відчуттями при сечовипусканні, порушеннями статевої функції, безпліддям. Тому вкрай важливо своєчасно виявити і почати лікування, а ще краще проводити профілактику простатиту. Лікування простатиту в занедбаному стані вкрай проблематичне. Урологи кажуть, що простатит необхідно попереджати.

Профілактика і лікування простатиту

Кілька фактів про простатит:

  1. Найбільш поширений урологічний розлад.
  2. За статистикою 60-75% чоловіків у віці >35 років страждають від тієї чи іншої форми простатиту.
  3. Харчування, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички – основні причини розвитку простатиту.

Перед лікуванням насамперед зверніться до лікаря і переконайтеся що причина виникнення простатиту не наявність венеричних або інших вірусних інфекцій, після лікування цих інфекцій (якщо вони є) вже перехід на прийом Тонгкату і здоровий спосіб життя.

Дія Тонгкат направлена на істотне підвищення лібідо до рівня, що спостерігається у молодих чоловіків в 20-23 роки, в період так званої гіперсексуальності. Досягається це завдяки стимулюванню організму (за це відповідає корінь еврікоми) до природного вироблення тестостерону. Підвищений рівень тестостерону супроводжується поліпшенням кровообігу в органах малого тазу, що є відмінною профілактикою простатиту. Підвищений рівень лібідо прибере непостійність у Вашому сексуальному житті – бажання і здатність виникнуть як тільки настане момент інтимної близькості. Тонгкат, перш за все, вкрай ефективний для профілактики простатиту, а в комплексі зі здоровим способом життя ефективний і при лікуванні простатиту.

Курс прийому Тонгкат для профілактики і лікування простатиту – по 1 капсулі раз на 3 дні, протягом 3-6 місяців. Після прийому рекомендовано провести статевий акт.

Не вірте рекламі, що обіцяє повне лікування від однієї таблетки, в реальному житті так не буває. Тонгкат не виняток. Якщо не прибрати першопричину виникнення хвороби – ніякі пігулки Вам не допоможуть. Тонгкат дуже ефективний для лікування простатиту в комплексі зі здоровим способом життя. Дотримуйтеся наших інструкцій, приймаючи Тонгкат, і ефект від лікування не змусить себе довго чекати:

  1. Малорухливість – Ваш головний ворог. Побільше ходіть, бігайте, їзьдте на велосипеді. Їзда на велосипеді (велотренажері) забезпечує масаж простати – вкрай ефективний засіб профілактики простатиту.
  2. Не пийте, або хоча б не зловживайте, алкоголем.
  3. Перегляньте свій раціон – введіть у нього побільше риби, м’яса (НЕ ЖИРНОГО), так як це основні джерела білків для організму. Їжте більше горіхів і пийте свіжовижаті соки, особливо корисний сік з буряка.

Не так багато інструкцій для покращення свого здоров’я, вірно?

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.