Лікування еректильної дисфункції. Лікування імпотенції

Для початку необхідно зрозуміти, що таке еректильна дисфункція. Еректильна дисфункція – вона ж імпотенція – це нездатність чоловіка підтримувати, або навіть досягати ерекції в моменти інтимної близькості. Як показує практика прояв дисфункції в різні моменти проходить по різному. Еректильна дисфункція – явище (в більшості випадків) яке проходить, але вкрай неприємне, і, що найважливіше, дуже поширене в чоловіків після 30-ти років. Лікування імпотенції – дуже актуальна проблема сучасності (і України зокрема), зважаючи на погіршення екологічної обстановки.

Лікування еректильної дисфункції

Кілька фактів про еректильну дисфункцію:

  1. Більше 50% чоловіків старших 40 – страждають від еректильної дисфункції.
  2. Кожен десятий чоловік у віці >21 року, страждає від еректильної дисфункції.
  3. Еректильна дисфункція не повинна ігноруватися чоловіками, її можливо запобігнути.

Ал Кенз Тонгкат Алі – завдяки кореню еврікоми довголистої, що стимулює природне вироблення статевого гормону – тестостерону, допомагає чоловікам в моменти інтимної близькості досягати ерекції, такої ж, що у них була в період гіперсексуальності (вік 20-23 роки) і отримувати максимум задоволення від статевого акту, і всю гаму оргастичних відчуттів.

Курс прийому Тонгкат при еректильній дисфункції – по 1 капсулі раз на 3 дні, протягом 3-6 місяців.

Також, не варто забувати, що всесильних таблеток не буває, і Тонгкат не виняток. Він дуже ефективний, але у поєднанні з певними змінами в способі життя, адже основна причина еректильної дисфункції (та й більшості інших хвороб) – неправильний спосіб життя. Дотримуйтеся наших інструкцій, приймаючи Тонгкат, і ефект від лікування не змусить себе довго чекати:

  1. Почніть вести більш активний спосіб життя – побільше ходіть, бігайте, їзьдте на велосипеді. Це особливо критично для тих, у кого сидяча робота.
  2. Киньте шкідливі звички: не куріть, не пийте. Для початку, якщо відразу кинути важко, принаймні, обмежуйте себе.
  3. Змініть свій раціон – введіть у нього побільше риби, м’яса (НЕ ЖИРНОГО!), так як це основні джерела білків для організму. Дуже корисні горіхи і свіжовижаті соки.

Не так багато інструкцій для покращення свого здоров’я, вірно?

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.