Застосування

Застосування препарату

Показання до застосування:

Препарат представляє собою дієтичну добавку до їжі. Він володіє тонізуючою і загальнозміцнюючою дією.

Для жінок: що страждають зниженням лібідо, різними захворюваннями сечостатевої системи запального характеру, а також безпліддям і фригідністю.

Для чоловіків: зі зниженою потенцією або імпотенцією, з дисфункцією ерекції, з розладом сексуального потягу, передчасною еяколяцією, зі слабкою статевою активністю і слабкою сексуальною витривалістю, з хворобами передміхурової залози, хронічним простатитом, малою кількістю і якістю сперми, a також запальними хворобами сечостатевої системи.

Препарат Тонгкат Алі (https://tongkat.in.ua/uk/) рекомендується при респіраторно-вірусних захворюваннях, a також деяких симптомах білково-вітамінної недостатності. Препарат позитивно впливає на кровообіг та імунну систему в цілому (підвищує опір до різних хвороб), його дія також спрямована на посилення працездатності і зняття фізичної та розумової втоми. Препарат володіє протизапальним ефектом.

Дозування і способи вживання:

  • Чоловікам:

Щоб підвищити статеву активність (лібідо, потенцію, ерекцію) необхідно приймати препарат по 1-й капсулі за 1,5 години до статевого акту. Мінімальний курс лікування – 1 місяць. Потім необхідно зробити невелику перерву на 7 днів і за необхідності повторити місячний курс. Читати детальніше >>

Увага: Вміст капсули при артеріальній гіпертензії необхідно розвести в 250 мл води і приймати цей коктейль протягом 6 – 8 годин.

При еректильній дисфункції (імпотенції) курс лікування призначається після консультації з лікарем (для визначення стадії розвитку дисфункції). У більшості випадків – це курс: 1 капсула раз на 3 дні протягом півроку. Читати детальніше >>

Щоб вилікувати гострий або хронічний простатит необхідно приймати препарат раз на 3 дні по 1-й капсулі як мінімум 3 місяці. Далі потрібно зробити перерву на тиждень і при необхідності продовжити прийом препарату. Читати детальніше >>

При безплідді (щоб стимулювати вироблення сперми і збільшити її активність) рекомендовано приймати препарат по 1-й капсулі раз в 3 дні протягом 3 – 6 місяців. Читати детальніше >>

Для профілактики (лікування) простатиту, імпотенції, а також безпліддя – після прийому препарату Тонгкат Алі ВКРАЙ! рекомендований статевий акт.

Для профілактичних цілей і для підвищення тонусу організму необхідно приймати по 1-й капсулі раз на 3 дні близько 3-х місяців. Читати детальніше >>

  • Жінкам:

При зниженні сексуального потягу необхідний прийом по 1-й капсулі за 1,5 години до інтимної близькості. Рекомендується, щоб курс лікування тривав не менше одного місяця.

При фригідності або безплідді слід приймати препарат по 1-й капсулі раз на 3 дні. Курс лікування – 3 місяці.

Протипоказання:

Надмірна нервова збудливість, безсоння, індивідуальна непереносимість деяких компонентів даного препарату, підвищений або високий артеріальний тиск, виражений атеросклероз, годування грудьми, вагітність. Оскільки препарат Тонгкат Алі з організму виводить всі шлаки, то даний процес може також супроводжуватися додатковим потовиділенням, запамороченням, блювотою, нудотою, а також головний болем. У  випадку, якщо Ви відчули деякі з перерахованих вище симптомів, тоді необхідно пити велику кількість води, або натуральних соків. А також збільшуйте період прийому даного препарату з 1-ої капсули раз на 3 дні до 1-ої капсули раз на 7 днів.

Рекомендації: щоб препарат краще засвоювався, не варто вживати багато їжі, особливо жирної, а також потрібно пити багато води.

Якщо у Вас виникли будь-які додаткові питання, наші консультанти завжди готові на них відповісти.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.