Про препарат

Ал Кенз Тонгкат Алі

Ал Кенз Тонгкат Алі

Засіб підвищення потенції. 100% рослинні компоненти. Високоефективний і безвідмовний засіб, який примножує чоловічу силу, а також статевий потяг.

Тонгкат Алі є дієтичною добавкою. Заснована вона на рослині еврікома довголиста (корінь Тонгкат). У складі відсутні сильнодіючі хімічні компоненти, тому немає і протипоказань з обмеженнями.

Цей продукт виготовляється на інноваційному обладнанні, при цьому дотримуються необхідні міжнародні правила і норми, що застосовуються до подібних добавок. Це дозволяє виробляти продукцію високого класу. Засіб Тонгкат Алі поставляється на ринок в капсулах, їх оболонка складається з органічних компонентів, що забезпечує повноцінне всмоктування організмом, а також переробку всіх елементів. Позитивний ефект спостерігається вже через одну годину після прийому першої капсули.

Що необхідно знати про склад препарату?

1 капсула Тонгкат Алі містить:

 • екстракт кореню еврікоми довголистої -135 мг;
 • екстракт кореню якірців сланких -115 мг;
 • листя Центели азіатської -110 мг;
 • екстракт кореню Женьшеня – 90 мг.

Давайте розглянемо кожен інгредієнт та його дію на організм:

Корінь еврікоми довголистої (корінь ТОНГКАТ АЛІ)

Euricoma Longifolia Jack – наукова назва рослини з Малайзії. Місцеві жителі називають її «Посох Алі» або «Корінь Тонгкат Алі». Цей корінь в Малайзії дуже довгий час використовували як диво-рослину для комплексного оздоровлення та підвищення лібідо. Його дія у багато разів перевищує результати всіх аналогів на сучасному ринку. Ось що відбувається: у крові циркулює клейкий білок глобулін. Він «чіпляє» молекули чоловічого гормону і робить їх абсолютно пасивними. Таким чином, наш організм може захищатися від надлишку гормонів. Тонгкат Алі здатний підвищувати секрецію гормону тестостерону клітинами Лейдіга, а також «вивільняти» цей же гормон. Така дія еврікоми помітно підвищує наявність саме вільного тестостерону.

Корінь якірців сланких (Tribulus Terrestris)

Це багаторічна трав’яниста рослину, що стелиться по землі. Сімейство парнолистових. Рослина має дрібні плоди, які покриті колючками. Екстракт цієї рослини є першою добавкою, яка дійсно показує результати підвищення секреції гормону тестостерону. Його із задоволенням застосовували не тільки професійні спортсмени, але також офіційна медицина в цілях підвищення лібідо, загального оздоровлення і поліпшення вироблення сперми. Основним компонентом є гармін. Гармін вважається сечогінним засобом, корисним при сечокам’яних хворобах, імпотенції, дизурії, а також при нирковій недостатності. Він володіє афродізіатними і загальнозміцнюючими властивостями. Давно відомо про те, що ця рослина збільшує кількість сперматозоїдів. А насіння володіє кардіотонічною і спазмолітичною активністю.

Листя Центели азіатської (Gotu Cola)

Це багаторічна рослина, яка росте в Центральній Америці, a також в Азії. Центела кілька століть у народній медицині використовувалася як чудодійний засіб при лікуванні різних хвороб. Її також називають «їжа для мозку», або «трава пам’яті», так як її основними властивостями є поліпшення мозкового та периферичного кровообігу, стимуляція та відновлення функцій мозку, поліпшення пам’яті. Продукти цієї рослини мають заспокійливий ефект на нервову систему і рекомендуються при нервових розладах, для оптимізації кров’яного тиску, a також покращення роботи серця.

Корінь Женьшеню справжнього

Це також багаторічна трав’яниста рослина, вона може досягати столітнього віку і більше. Женьшень має соковитий стрижневий корінь, який дає в основному тільки 1-е надземне стебло, а на його верхівці розташована колотівка з 5-а листками. Він проростає в дикому вигляді на Далекому Сході в Росії, в Уссурійській тайзі – в Хабаровському і Приморському краях; також росте в Японії, Китаї і Кореї.

Женьшеню приписують цілющі властивості. Вчені встановили, що ця рослина виявляє адаптогенну, тонізуючу, а також стимулюючу дію при розумовій або фізичній втомі, при неврастенії, при порушеннях роботи серця, a також при порушеннях гіпофункції статевих залоз.

Тонгкат насправді сприяє тому, що Ваш організм виробляє необхідний тестостерон – гормон, який відповідальний саме за статеві функції. Практика показує, що після застосування Тонгкат Алі відбувається примноження вмісту в крові цього гормону до 6 разів. Навіть будучи в похилому віці рівень гормону забезпечується на необхідному оптимальному рівні. Основним ефектом даного препарату вважається значне посилення потенції, збільшення тривалості і ефекту статевого акту, а також підвищення лібідо. До того ж при підвищенні рівня тестостерону, також спостерігається покращення загального тонусу Вашого організму і прилив сил.

Показання до застосування:

 • аденома простати і простатит;
 • низька потенція;
 • імпотенція;
 • уретрит, цистит, пієлонефрит;
 • низький рівень ерекції;
 • низька сексуальна активність;
 • низька активність сперми;
 • безпліддя;
 • передчасне сім’явиверження;
 • недостатня інтенсивність оргазму і слабкі відчуття.

Препарат рекомендований:

— Чоловікам: якщо є порушення ерекції, низький рівень сексуальної активності та статевого потягу, проблеми передміхурової залози, хронічний і гострий простатит.

— Жінкам: при низькому лібідо, фригідності, безплідді, а також різних інфекціях і запаленнях сечостатевої системи.

Протипоказанням до застосування Тонгкат Алі є індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Також не можна застосовувати препарат під час вагітності та годування грудьми. При артеріальній гіпертензії приймати розчинивши капсулу у склянці води і пити невеликими ковтками протягом 6-8 годин.

Перед вживанням даного засобу неодмінно порадитися з урологом.
Для максимального засвоєння компонентів препарату – приймайте Тонгкат Алі за одну годину до їжі.

Випускається у блістері в капсулах. 1 упаковка – 10 капсул по 450 мг.

Виробництво: Малайзія, “Шитек Мікро Алгає СДН.БХД”.

Продається без рецепту.

Термін зберігання: 3 роки.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.