Як збільшити кількість сперматозоїдів у чоловіків?

За результатами досліджень Нільса Скаккебака, ендокринолога, можемо спостерігати вельми сумну тенденцію, яка стосується зменшення у чоловіків різних країн кількості сперматозоїдів. Ця цифра становить більше 50%. Точних причин такого стрімкого зниження сперматозоїдів не називається. Але, варто зазначити, що вплинути на це може і носіння тугої білизни, і всякі хімічні забруднювачі.

А на що може вплинути низька кількість сперматозоїдів у чоловіків?

Насправді це ж найголовніша проблема, з якою подружня пара стикається під час спроб зачати нове життя. І ця проблема стає все більш актуальною. Дані всесвітньої організації охорони здоров’я наводять статистику, в якій йдеться про те, що з десяти пар одна нездатна до зачаття дитини. Ця цифра в два рази більша, ніж узяти статистику десятирічної давності.

Низька кількість сперматозоїдів у чоловіків не вважається серйозною проблемою, так чи інакше він зможе зачати нове життя, адже для цього достатньо і одного сперматозоїда. Просто чим їх менше, то і шансів на вагітність партнерки залишається мало.

Які способи можуть збільшити кількість сперматозоїдів?

По-перше, якщо більше займатися сексом. Найпростіший спосіб, який допоможе підвищити чоловікові число його сперматозоїдів до 50-90 мільйонів. І збільшить шанси на зачаття дитини.

По-друге, їсти овочі. Почати споживати в їжу овочі, які багаті на вміст глутатіону. Глутатіон, в свою чергу, є антиоксидантом, який, на думку лікарів, покращує кількість сперми. Цей антиоксидант знаходиться в брюссельській капусті, білокачанній спаржі і брокколі.

По-третє, залишатися в прохолоді. При спеці сперматозоїди слабшають, отже, сповільнюється їх виробництво. З цієї причини необхідно перебувати в прохолодному місці. Використовувати сімейні труси тому, що вони більш просторі і, по можливості уникати тісного одягу.

По-четверте, фізичні вправи. За допомогою масажу, розминається область попереку, йде поліпшення кровообігу, що буде благотворно впливати на вироблення сперматозоїдів.

По-п’яте, ноутбук не слід тримати на своїх колінах, випромінювання від нього можуть тільки нашкодити збільшенню кількості чоловічих сперматозоїдів.

По-шосте, мобільний. Давно відомо про шкоду, яку приносить мобільний телефон. На жаль, у наш час без нього нікуди. І якщо він знаходиться в кишені ваших штанів понад п’ять годин, це негативно позначається на здоров’я чоловіка.

По-сьоме, харчові добавки. Добавки до їжі це компоненти, які спрямовані на вирішення якоїсь проблеми зі здоров’ям. Перш ніж починати їх вживати обов’язково проконсультуйтеся з лікарем з приводу їх складу. Добре себе показав у цьому питанні препарат «Тонгкат». Є випадок, коли чоловік при нульовій кількості сперматозоїдів став приймати препарат і зміг підвищити їх рівень до 25%. Це неймовірно швидкий результат!

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.