Хочу завжди!

На превеликий жаль, сьогодні величезна кількість пар не може похвалитися успіхами в своєму сексуальному житті. Практично у кожної пари існують деякі проблеми в ліжку. Заняття сексом більше одного разу на тиждень для багатьох стають подвигом. Ніхто вже й не претендує на подібну розкіш. Проблеми з лібідо стосуються обох статей. Всі наукові уми світу ламають голову над новим засобом, який би вирішив усі інтимні питання чоловіка і жінки. Але дослідники даної області стверджують, що багато проблем сексуального характеру можна вирішити самостійно, не вдаючись до препаратів.

Засоби масової інформації опублікували цілий список лікарських продуктів і препаратів, які геть вбивають лібідо. Серед них:

  1. Лікарські засоби від застуди, які містять у своєму складі псевдоефедрин і димедрол, що загрожують повною дисфункцією для багатьох.
  2. Рафіновані вуглеводи. Подібні продукти вивільняють цукор надмірно швидко. А, як відомо, величезна кількість цукру пов’язана саме з енергетичними спадами. На секс просто не залишиться ніяких сил. До того ж цукор здатний підвищувати рівень естрогену, тим самим у чоловіків знижуючи рівень гормону тестостерону.
  3. Гормональні контрацептиви. Якраз вони обманюють організм, який думає, що вагітність вже наступила і відпадає необхідність у розмноженні. Разом з цим падає вироблення гормону тестостерону.
  4. Знеболюючі на морфіні або кодеїні, а також антидепресанти. Перші пригнічують активність у гіпоталамусі, який відповідає за контроль всіх гормональних рівнів. Що ж стосується антидепресантів, то вони знижують сексуальне бажання у більшості. Іноді їх навіть виписують тим людям, які страждають від передчасної еякуляції.

Щоб завжди бути на висоті в ліжку і не страждати від зниженого лібідо необхідно приймати препарат Тонгкат Алі. Це рішення всіх сексуальних проблем.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.