Тонкощі спонтанного сексу

Пам’ятайте, Маяковський писав: «Якщо зірки запалюють, значить – це комусь потрібно» … Перефразую великого класика: якщо спонтанний секс існує, значить – це комусь потрібно.

На граничній швидкості

Важко посперечатися з тим, що жінки все-таки відвоювали цілком і повністю право займатися сексом довго. Але якщо вірити словам психологів: щоб мати терпіння догоджати своїй сексуальній партнерці так, як хоче того ВОНА, джентльменові іноді потрібно зробити все згідно СВОЇМ ритмам. Що мається на увазі? Один вчений Джон Грей цю ситуацію порівнює … з експлуатацією гоночного авто: в мегаполісі він просто змушений підкорятися вказівкам світлофорів, знаків, пропускати пішоходів. Однак періодично таку машину необхідно проганяти саме на високій швидкості – всі деталі її механізму повинні добре працювати. Для чоловіків швидкий секс і є «прогоном».

А мені він подобається!

Якщо говорити серйозно, то, питання, чому чоловікам так до душі секс без витівок?

1. В чоловіках оживає дуже древній інстинкт: наздогнати, зробити справу швидко і вже піти з почуттям виконаного обов’язку. Така гонитва схожа на зносини диких тварин. Одним словом, тигр …

2. У чоловіків далеко не завжди є сили на тривалі омани: буває таке, що він просто хоче сексу, щоб зняти напругу і розслабитися.

3. Це нагадує чоловікові молоді роки, коли він був «завжди готовий». Коли, можливо, йому доводилося займатися сексом крадькома: поки за цим заняттям не застали сторонні, поки з роботи батьки не повернулися, поки не прийшла до тями обраниця. Секс «на швидку руку» – це якийсь запал юності.

4. Швидкий секс піднімає у чоловіка самооцінку.

Простіше дати, ніж пояснити

Припустимо, з чоловіками все гранично ясно. Але навіщо дами прагнуть до спонтанного швидкого сексу?! Квікі необхідний тим жінкам, які бажають завоювати чоловіка і припинити, нарешті, родинні стосунки з чоловіком. Щоб секс не був боргом, його необхідно урізноманітнити.

Як і де?

Нижче до Вашої уваги представлений хіт-парад для спонтанного швидкого сексу. Найкраще цим займатися «на швидку руку»:

  1. на пральній машині або кухонному столі;
  2. в спальні батьків;
  3. в автомобілі;
  4. в парку;
  5. в офісі;
  6. під обіднім столом;
  7. в кінотеатрі;
  8. в под’їзді;
  9. в ліфті.

Будь-який секс цікавий і корисний. Довгий і романтичний, пристрасний і швидкий … Нові відчуття допоможе додати препарат Тонгкат Алі, який позитивно впливає на сексуальні здібності чоловіків.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.