Масаж простати. Як зробити правильно.

Дуже важлива частина репродуктивної системи у чоловіків – це простата. У більшості чоловіків при старінні виникають з нею проблеми. Тому потрібно робити профілактичний масаж простати, який буде підвищувати вашу потенцію. Для того щоб освоїти всі навички знадобитися якийсь час. Взагалі його використовують тільки для клінічних і медичних цілей, для профілактики простатиту чи ДГПЗ. Ці всі хвороби є першою причиною для зниження потенції.

Під час проведення цього масажу потрібно бути дуже акуратним. Якщо робити його дуже енергійно, то можна отримати зараження крові, геморой і навіть передачі ракового захворювання простати в інші частини вашого тіла.

Від тріщин у вашій простаті і від геморою можна позбутися за допомогою легенького масажу простати.

Правила проведення правильного масажу простати:

Можна використовувати масажери для проведення процедури. Але також можна проводити масаж простати без використання інструментів, але не можна забувати про медичні рукавиці.

Перед проведенням процедури потрібно спустошити кишечник і сечовий міхур. Бажано підстригти нігті і помити руки перед масажем.

Використовуйте спеціальне мастило. Необхідно щоб рукавички були вимазані в цю мастилі.

Тепер можна приступати до масажу: акуратно вводимо пальці в анальний отвір, поки не почнете намацувати передміхурову залозу. В основному вона розміром приблизно з волоський горіх.

Після цього починайте акуратно масажувати нижню сторону залози. Верхню частину чіпати не потрібно тому, як там розташовані нервові закінчення, які створюють незручності.

Після виконаних дій залоза буде перебувати в готовності виділяти рідину.

При правильному виконанні масажу простати ви виконаєте профілактичну дію. Але краще провести консультацію з фахівцями, з метою уникнення не бажаних проблем зі здоров’ям.

Для профілактики різноманітних урологічних захворювань або ж просто для того щоб бути в тонусі приймайте препарат Ал Кенз Тонгкат Алі.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.