Жіночий погляд на секс без зобов’язань

Так, вже й сюди добралися ми, жінки. У цю сокровенну, споконвічно чоловічу тему ми теж наважилися сунути свої носики. Не варто цьому дивуватися. За кілька останніх років значно підвищилася кількість працюючих жінок, які мають нормальний достаток і здатні самостійно забезпечити себе і свої капризи.

Жінка дісталася вже й до такої області, яка була завжди чоловічою, добування їжі для сім’ї. Та й у побутових проблемах жінка іноді метикує краще, може і цвях забити, і меблі пересунути. Виходить, що жінка виконує вже й чоловічі функції.

Звичайно, стає абсолютно зрозумілим, якщо жінка і до теми сексу почне ставитися, як повний сил чоловік. Лаконічно, стримано, прагматично. Без сплеску емоцій і очікувань подальшого пишного торжества. Задоволення заради задоволення. І ніяких ахів – зітхань, сліз в подушку і спроб самогубства. Тільки скупе побажання спокійної ночі, бо завтра рано вставати на роботу і треба виспатися.

Ось чому ми, жінки, торкаємось цієї теми дуже навіть легко. Тепер давайте розберемося в тому, що у жінки секс без подальших наслідків буває, як правило, двох різновидів: випадковий і усвідомлений.

Явище випадкового сексу не таке вже й рідкісне. І обов’язково до нього погане ставлення. Всі – всі його засуджують. Це зрозуміло, тому що по необережності можна підчепити щось не дуже приємне, отримати небажану дитину або проблеми із законною дружиною. Але не варто брехати хоча б самим собі, таке явище таке ж вічне, як і саме людство. Або, принаймні, буде тривати до тих пір, поки українські пані та панове не навчаться пити один келих за вечір.

Що, ви не зрозуміли, яке відношення до всього цього має випивка? Подумайте! Адже велика частина подібних пригод трапляється тоді, коли ми перестаємо себе якийсь час контролювати через велику кількості випитого. Ось я вся така красива і тимчасово самотня на дні народження у подруги. Пара келихів, кілька чарок, і ось він, красень, який привернув мою увагу ще при вході. Він високий і стрункий, а такі очі мені сьогодні снилися. Ах, він дуже симпатичний, добре одягнений і від нього добре пахне. І навіщо думати, що буде далі, що про мене подумають? Це пізніше. А зараз я просто хочу його зараз, негайно, і все.

Трапляються і різні інші моменти. Наприклад, секс з другом або хорошим знайомим. Я вважаю, що нормальна жінка просто не може дружити з привабливим чоловіком. Я, наприклад, або горю бажанням переспати зі своїм симпатичним знайомим, або ми вже спимо разом, або секс у нас давно вже трапився. У моїх стосунках з чоловіками, так чи інакше, присутній наліт, можливо, прихованої, але сексуальності. У даному випадку секс відбувається експромтом. Це просто спалах, який закінчується поверненням твоїм і його до постійних партнерів.

Усвідомлений секс виникає не тому, що дуже припекло, дах злетів. Це бажання задовольнити природні фізичні потреби. І не треба думати, що всі баби … Ні, не всі. Життя диктує свої умови. У мене в даний момент, наприклад, немає ні чоловіка, ні постійного коханого. І що накажете робити? Летіти в магазин за іграшками? Звільніть. На мій погляд, це тільки пікантне доповнення до фізичного контакту. Це вихід для зовсім одиноких, які проводять всі ночі наодинці зі своєю подушкою. Сумна історія, але не про мене. Для тих, жінок, які знають, чого вони хочуть, підходить принцип Мічуріна: не чекай милості від природи, все, що потрібно, візьми сама. Ось і починається обхід нічних клубів у пошуках підходящого, грубо кажучи, відповідного об’єкта. Знаючі люди зі знанням справи називають таку процедуру «зніманням». Мені більше подобається термін «вимушене полювання».

Наївні чоловіки, і не потрібно їх переконувати, думають, що це вони вибирають відповідну жінку. Насправді вибирають їх. Вони зазвичай не відриваються від своїх келихів, і тільки зустрівши зацікавлений погляд, пускають у хід стандартний набір крутого мачо.

Є ще одна причина, по якій жінки вдаються до усвідомленого сексу без подальших зобов’язань. Все дуже просто: хочу його. Мій життєвий досвід допомагає визначати з натовпу готового до сексуального контакту чоловіка, а рішучі дії і банальна цікавість підштовхують його в мої обійми. Ніхто не сперечається, що це погана звичка задовольняти свої природні потреби подібним чином, тому що ваш випадковий партнер, напевно, чийсь коханий або чоловік. Але я ж просто хочу спробувати, а не забрати на завжди.

Я усвідомлюю, що мої відверті погляди на секс без подальших зобов’язань можуть образити або шокувати. А де ж тут любов і нормальні відносини? Це схоже на погляди продажної жінки. Тільки не потрібно. Це просто святенництво, більше підходяще бабулькам біля під’їзду. Невже ви жодного разу не хотіли зустріти жінку, що погодилась би на все в сексуальному плані, але без наслідків у вигляді тривалого роману чи шлюбу? Не може бути, щоб вам подобалося замість занять любов’ю писати електронні листи або говорити про любов по телефону. Не повірю.

Навіщо ж тоді, вибачте, викаблучуватися. Всі ми дорослі люди і розуміємо, що такий секс – просто проведення вільного часу, як читання або перегляд фільму. Розвага. Привід розслабитися. І все. Не потрібно лекцій з приводу різних психологічних проблем і т.д. На мій погляд, проблеми у людини, яка потайки змушена мастурбувати під ковдрою або у ванній. Такі люди навіть не намагаються змінити своє ставлення до сексу. Вони тільки мріють і нескінченно довго чекають того єдиного, який повинен коли-небудь з’явитися в їхньому житті. Бажано, звичайно, не надто пізно. Упевнена жінка зможе задовольнити свої потреби більш прийнятним способом.

Тут інша небезпека, можливість звикнути до подібних відносин і одного разу зрозуміти, що інші варіанти, просто-напросто, не працюють. Ти занадто звикла до свободи, оцінила різноманітність. А, можливо, просто розучилася будувати довгострокові відносини, брати на себе відповідальність за когось. Тому виникають проблеми, коли чуєш пропозицію про спільне проживання. Він, напевно, зазіхає на мою територію.

Якщо з часом сексуальна енергія згасає, то на допомогу приходить препарат Тонгкат Алі. Препарат сприяє підвищенню загального тонусу та підсилює сексуальний потяг.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.