Аденома передміхурової залози

Напевно, вас теж налякав діагноз – гіперплазія передміхурової залози. Якщо перекласти з лікарського мови на людську, це означає зайвий ріст клітин. Я знайомий з людьми, які думали, що хворіють одночасно гіперплазією простати і аденомою. Аденому можна визначити як доброякісну пухлину. І не варто поспішати з написанням заповіту. Рано. Ніхто не заперечує, що розвиток раку на фоні захворювання аденомою, в принципі можливий, але зовсім не обов’язковий.

Ця сама передміхурова залоза знаходиться на виході з сечового міхура і йде навколо сечовипускального каналу. Завдяки цьому простата так може здавити канал, що в найгіршому випадку навіть в туалет сходити неможливо.

Що ж змушує ці огидні клітини передміхурової залози розростатися у чоловіка за сорок? А винні інфекції. Я вже висловлювався на тему мого іронічного ставлення до теорії Т. Свящевої про те, що пухлини виникають через трихомонад. Але останнім часом, на біорезонансному дослідженні я бачив таку кількість прихованих статевих інфекцій, що навіть не віриться. Ось вам приклад: така відома хламідія пошкоджує лейкоцити, по-іншому моноцити. Іноді вона там і залишається, її запечатують волокна сполучної тканини. УЗД передміхурової залози покаже множинні ущільнення, характерні для аденоми і простатиту. Складається ланцюжок: хронічне запалення – аденома. Щоб попередити її виникнення, необхідно вилікувати простатит. Не годиться просто вбити інфекцію антибіотиками і далі мати статеве життя. Передміхурова залоза забезпечує життєздатність сперматозоїдів. Вони виходять з яєчок і змішуються з соком, який виділяється передміхуровою залозою. Він просто просякнутий протеолітичними ферментами, які сприяють розрідженню сперми. Амінокислоти і мікроелементи забезпечують активне просування сперматозоїда при попаданні в піхву. Один сперматозоїд з усім не впорається, до матки не добереться, не вистачить сил.

Прояв аденоми:
1. Утруднене сечовипускання. Млявий струмінь. Сечу доводиться видавлювати. Вночі ви часто встаєте, але по трохи-трохи. У процесі виходу сечі може виникати біль.
2. Можуть бути больові відчуття. Вас турбує промежина, пряма кишка, біль проектується в яєчка, пеніс, внутрішню поверхню стегон. Може виникати біль під час або відразу після сім’явиверження.
3. Ваша партнерка не може завагітніти. Звичайно, це не перешкодить вам виховувати вже наявних дітей. Ще й допомагає контролювати присутність вдома у нічний час. А от з новими будуть проблеми. Ця хвороба часто викликає безпліддя.

Саме від хорошої потенції і від благополуччя передміхурової залози залежить чоловіча впевненість в собі. Але від цієї ж хвороби ніхто ще не помер, так навіщо ж смикатися? Такі ваші думки? Одного разу чув таке цікаве пояснення лікування аденоми: хіба заслуговує пошани людина, яка не може контролювати процес власного сечовипускання. Логічно, вам не здається?

Я не можу сказати, який час займе лікування простатиту чи аденоми. Але, звичайно, на це доведеться витратити більше, ніж кілька годин і навіть днів. Приблизно пару місяців. Орієнтуйтеся на цей час. А потім потрібне регулярне відвідування підтримуючих курсів. Не варто розслаблятися, махати руками і говорити, що саме пройде. Попереду чоловічі невдачі в ліжку. Повне лікування від простатиту чи аденоми можливе у разі повної відмови від статевого життя і піти в монастир. І не варто розраховувати на гарну потенцію без всякої допомоги у поважному віці, якщо у вас в роду були відсутні супермачо після сорока. Організм потребує підтримки. І не обов’язково приймати спеціальні чоловічі препарати. Можна регулярно очищати організм, приймати вітаміни, практикувати здорове харчування, займатися спортом, добре і достатньо спати. Ось і всі чудові стимулятори. Але не варто забувати про запалення простати. Наявність інфекції повинне вас стимулювати на боротьбу з ним. Його необхідно перемогти.

В даний час існує величезна кількість всіляких рекламних оголошень про прилади, що поліпшують стан передміхурової залози. Наприклад, теплолікування і магнітотерапія. Для отримання яскравих і різноманітних сексуальних відчуттів можна вводити магнітні прилади прямо в пряму кишку. Її можна також прогрівати чимось на зразок анального стимулятора, обладнаного обігрівом, який коштує чимало. А я пропоную абсолютно безкоштовну пораду, на якій ви зможете заощадити купу грошей. Тренуйте лобково – копчиковий м’яз в будь-якому місці, де забажаєте. Ніякий чудовий лікар – уролог не зможе вам зробити такий чудовий масаж, як ваш власний м’яз. Дуже просто визначити його місцезнаходження. Йдете в туалет, затримайте на хвилину процес сечовипускання. Та м’яз, що напружується, і є лобково – куприковий. У будь-який зручний час напружте його на кілька секунд і розслабте. Так десять разів поспіль. З плином часу щоденних тренувань намагайтеся напружувати м’яз на двадцять секунд. Можна спробувати спринт: швидке розслаблення і напруження м’язу протягом двох хвилин. Це такий же м’яз, як і ті, що ми прокачуємо в тренажерному залі. Із застосуванням навантаження зростає і його сила. Тренований м’яз забезпечить швидку та більш ефективну дію будь-яких препаратів. І ще один безперечний плюс таких вправ: ви зможете дуже порадувати свою партнерку, здійснюючи в піхву рухи, які повністю підвладні вашій волі. Ви зможете контролювати процес готовності до еякуляції. На ці рухи жінка, швидше за все, відреагує множинними оргазмів. А ще її можна і просто розвеселити «демонстрацією сили»: показати, як пенісом можна гратись, як біцепсами.

Зауваження спеціально для любителів тренувань у тренажерному залі. При активних тренуваннях черевного преса лобково – куприковий м’яз слабшає. Не варто зосереджуватися виключно на пресі. Не забувайте і про той важливу м’яз.

І ще трохи про інфекції. Деякі недоброзичливці говорять, що інфекції – вигадки урологів, щоб побільше грошей викачати. Ні, і ще раз ні. Якщо ви будете робити вигляд, що все в порядку. То ваші хламідії поступово призведуть не тільки до простатиту, але до артриту, кон’юнктивіту, інфаркту. Трихомонада може бродити по всьому організму, викликаючи утворення кіст і ракових пухлин. Герпес може вивести самого закоренілого флегматика з себе постійною сверблячкою. Якщо ви щось таке відчуваєте, швидше лікуєтеся, не варто годувати паразитів.

Одним із дієвих препаратів для профілактики та лікування урологічних проблем є Ал Кенз Тонгкат Алі.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.