Що таке психологічне безпліддя?

У даній статті буде розглянуто поняття психологічного безпліддя.

Все більше проблем в цьому питанні на сьогоднішній день простежується у більшості людей. А пов’язано це з веденням на нашу свідомість атаки. Телевізор, який служить сполучною ланкою для спеціального впливу на свідомість та інше. Психологічний стан кожного з нас впливає на фізіологію. Даний вплив називають психосоматика.

Незважаючи на те, що в більшості випадків безпліддя є фізіологічним. Душевні переживання можуть теж вплинути на фізіологічний розлад статевої сфери. Дізнаючись про своє безплідді, багато хто відчуває тривожні емоції схожі на ті, які людина відчуває при втраті близької людини. Типовими стають такі реакції як гнів, депресія і розчарування.

Зазвичай, відразу ж псуються стосунки з партнерами, подружжям, з друзями і членами сім’ї. Пари, дізнавшись про своє безплідді, прагнуть припинити контакти з оточуючими і членами сім’ї.

Нинішня медицина може запропонувати величезну кількість лікарських препаратів, що використовуються при лікуванні безпліддя. Але у більшої частини з них є безліч побічних ефектів, зокрема психологічні розлади.

Завдяки пропаганді лікарських засобів, люди абсолютно забули, що наш організм є самовідновлювальною системою, тому збільшення попиту на препарати, вигідно тільки фармкомпаніям і тим людям, які отримують за це відкати.

Але варто не забувати про те, що безліч психологічних факторів, як показує практика, впливають на репродуктивну функцію у обох партнерів. Пропонуються різні механізми впливу на безпліддя за допомогою депресії, такі як збільшений рівень пролактину, розлад гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи і хвороба щитовидної залози. Провівши дослідження, отриманий результат, що в 10 з 13 випадків депресія пов’язана з неправильною регуляцією лютеїнізуючого гормону, керуючого овуляцією. З депресією і стресом пов’язані зміни в імунній системі, які також можуть негативно впливати на репродуктивну систему. Необхідне проведення подальших досліджень, щоб розрізнити прямі наслідки тривоги і депресії, що виражаються в поведінці як куріння, низьке лібідо і вживання алкоголю. Всі вони можуть вплинути на репродуктивну функцію.

Для підняття впевненості у власних силах урологи рекомендують Тонгкат.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.