З якою метою ми займаємося сексом

З якою метою ми займаємося сексом? Багато хто думає, що це потрібно лише для продовження роду або отримання оргазму, проте варто сказати, що 20 хвилин сексу замінюють півгодинну ранкову зарядку.

10 точних ознак, що вам дійсно в терміновому порядку потрібен секс.

Для чого люди займаються сексом? На перший погляд все тривіально просто і очевидно – для отримання оргазму або ж продовження роду. Але, є новина. Кількість людей, які займаються сексом і спрямовані саме такою мотивацією, з кожним роком стає все менше, тому що секс для більшої частини прогресивного людства став приємним і дешевим засобом від безлічі проблем.

  1. У вас постійна депресія і абсолютно все навколо вас дратує? У такій ситуації саме час зайнятися сексом, що помітно поліпшить настрій. Крім чисто психологічного задоволення під час сексу в людському організмі виділяється ендорфін – гормон, який відповідає за позитивне сприйняття світу людиною і гарний настрій. Деякі дослідники також стверджують, що настрій покращується через зміни гормонального статусу організму, що обумовлено активацією певних центрів головного мозку. Все дуже просто – хороший секс покращує настрій на хімічному рівні і для цього людині не потрібно докладати ніяких особливих зусиль, потрібно лише розслабитися і отримати задоволення.
  2. Ви постійно відчуваєте біль? Вам необхідно йти назустріч сексуальним подвигам, що дозволить знижувати вашу больову чутливість. У кров людини перед оргазмом виділяється гормон, який називається окситоцином. Під його впливом утворюються болезаспокійливі гормони ендорфіни, які є природними аналогами морфіну. У жінок під час сексу також виділяється естроген, який пригнічує біль, що виникає під час передменструального синдрому. Саме тому секс вважається кращим знеболюючим.
  3. Вас не влаштовує своя вага, і ви постійно сидите на дієті, але все це не допомагає схуднути? Постіль стане для вас найкращим спортивним снарядом, який коли-небудь винаходило людство. Частота пульсу у збудженої людини зростає до 70-150 ударів на хвилину, що рівносильно частоті пульсу у важкоатлета під час підняття спортивного снаряду. За один статевий акт спалюється приблизно стільки калорій, скільки і за 15 хвилин бігу на біговій доріжці в досить швидкому темпі, але не варто порівнювати навіть, що з цих двох занять найбільш приємне. Ну і можна навести простий арифметичний приклад – 30 хвилин статевого акту спалюють 200 калорій, і відповідно, щоденне заняття сексом дозволить скинути порядку півкілограма за тиждень.
  4. Ви часто хворієте і підхоплюєте різноманітні віруси? Відмінний спосіб зміцнення імунітету – секс. Кров людини, яка займається сексом, містить на 30% більше антитіл, ніж у прихильників стриманості. Саме тому чоловіки і жінки, які ведуть активне сексуальне життя, рідше хворіють грипом, застудою та іншими інфекційними захворюваннями. Відносно венеричних захворювань, слід сказати, що використовувати слід презерватив. Ці дійсно потрібні штуки сьогодні з легкістю можна купити в будь-якому магазині, аптеці і інших місцях продажу.
  5. Розмір ваших грудей вас не влаштовує? Неймовірним, проте, правдивим є той факт, що при регулярних статевих актах груди збільшуються. Вся справа в тому, що кровотік при порушенні збільшується, і груди відповідно стають в розмірі більше на 25%.
  6. У вас спостерігаються проблеми з пам’яттю, і ви скаржитеся на погане засвоєння інформації? Досить важко повірити, проте IQ жінок підвищується з кожним новим оргазмом. Кровообіг в організмі під час сексу здійснюється на максимальній швидкості і відповідно кров, збагачена киснем, швидко досягає абсолютно всіх органів і головний мозок не є винятком. При цьому гіпоталамус, який є центром управління гормональною системою, також контролює і роботу центрів навчання і пам’яті.
  7. Ви страждаєте від безсоння? Після оргазму адже так солодко засипається. Причина досить проста: під час оргазму в організмі підвищується рівень акцітоціна – гормону, що має сильний заспокійливий ефект і являє собою природне снодійне.
  8. Тонус шкіри вашого тіла вас не влаштовує? Секс – найкращий варіант тренування практично всіх груп м’язів. Що особливо важливо для жінок – м’язи стегон, тазу, сідниць, рук і черевного преса. Крім цього при сексі викидається в кров тестостерон – гормон, який впливає сприятливо на опорно-руховий апарат. Також регулярні статеві акти покращують поставу, а 20-хвилинний секс прирівнюється до 30-хвилинної ранкової зарядки. Саме тому, якщо ви намагаєтеся схуднути, і у вас нічого не виходить, ви знаєте, що тепер робити.
  9. Ознаки старіння на вашому обличчі наводять жах? Слід задуматися про те, що регулярний секс сприяє збільшенню в організмі кількості колагену. Що особливо важливо для жінок. Саме ця речовина, як відомо, робить вашу шкіру шовковистою і гладкою. Від прищиків на обличчі дозволяє позбутися вироблюваний під час сексу організмом прогестерон. Згідно з американськими дослідженнями пари, що регулярно мають статеві акти не рідше 3 разів на тиждень, мають шкіру після 30 років, яка виглядає на кілька років молодшою, у порівнянні з однолітками, практикуючими стриманість.
  10. Вам постійно щось в собі не подобається? Кожна красуня з довгими ногами, яка особливо вас молодше, викликає неприємне роздратування, а настрій псується від фотографій моделей у сучасних журналах … Від такої недуги, вилікує вас раз і назавжди пристрасна ніч з коханою людиною, адже бажаний чоловік вам скаже, що для нього ви найбільш прекрасна жінка у всьому світі і все це доведе ділом. Після такого ви перестанете думати про зайві сантиметри, що оперізують вашу талію і про пружність вашої попи, згадуючи минулі часи. Полюбити себе набагато легше тоді, коли вас хоче чоловік.

А щоб секс був яскравим і незабутнім ми рекомендуємо випробувати препарат Ал Кенз Тонгкат Алі.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.