Вилікувати сексуальні проблеми легко

Навіть найкращий секс набридає. Банальні і прості поради по сексу, описані в журналах не допоможуть.

Напевно, в світі не існує ні єдиної пари, яка б після декількох років спільного життя не відчувала б проблеми з сексом. При цьому не проблема знайти сім’ї, які вирішили всі проблеми з сексом, при цьому залишаючись у рамках свого сімейного союзу. Як це вдається?

Любити одну людину можна все життя. Але навіть найкращий секс набридає. Чому так відбувається, на жаль, невідомо. Винних у цьому немає, так як і раніше ви намагаєтеся робити максимум всього, щоб вашому партнерові в сексі було добре, і він намагається зробити таку ж відповідь для вас. Однак все це не допомагає, так як ви звикли один до одного і це нормально, і по-іншому бути не може. У разі якщо люди, які довго разом прожили і стверджують, що з подібними труднощами не стикалися, то вони лише бояться собі в цьому зізнатися, що їм необхідно щось більше, ніж черговий секс кілька разів на місяць. Після взагалі частота знижується до одного разу на кілька місяців і через короткий проміжок часу все це перетворюється на спокійний сон разом в одному ліжку і через 15 років все наближається до зустрічі клімаксу. Багатьом здасться таке міркування жорстоким, проте, згідно з твердженнями сексологів, багато сімейних пар по закінченні декількох років перестають займатися сексом. Що ж робити в такій ситуації, і яким чином повернути новизну відчуттів, як додати гостроту? Це досить м’яке питання, що виникає у партнерів, які довгі роки разом. Інших же може цікавити питання про те, що ж їм взагалі робити для того, щоб отримати секс? Що зробити, щоб знову привернути увагу і інтерес партнера в сексі, а не лише щиру симпатію і взаємну повагу?

Стандартні поради по сексу, які можна вичитати в журналах тут попросту не допоможуть. Відносно свічок, романтики, міні-вечері зі смачних морепродуктів, шампанського, слід сказати, що сприймається така ініціатива для сексу лише в якості дружнього розіграшу. Аж надто добре ви один одного знаєте, щоб робити такі спроби секс гри. Дуже легко переборщити в такій ситуації. Надівши коротку сексуальну спідницю з чорного латексу, будь-яка зріла жінка ризикує виглядати, м’яко кажучи, неправдоподібно, немов невеликий кімнатний Бетмен.

Що ж, немає вирішення проблеми? Достатньо зателефонувати будь-якій знайомій жінці, яка є матір’ю декількох дітей, і запитати прямо, як у них йдуть справи з сексом. Відповіді здивують вас до глибини душі.

Заняття сексом в парах, які приділяють увагу сексу, можуть бути кожен день, і не обов’язково таке було спочатку. Спостерігатися це може в останні роки. Головне, питаючи, змусити подругу розповісти все відверто і відставити убік збентеження, викласти подробиці такої щасливого сімейного життя.

Насамперед слід робити в сексі ставку на чуттєвість. Потрібно спочатку сподобатися собі. Слід повірити, що масло для тіла – досить корисна в сексі річ, яка зробить шкіру ніжнішою. Також важливо зрозуміти, що феромони, що продаються в магазинах є зовсім не плацебо, а дійсно діють на протилежну стать. Спочатку можна перевірити баночку на своїх колегах або оточуючих знайомих людях.

Крім цього слід спробувати використовувати вагінальні кульки, призначені для тренування інтимних м’язів. Смішного в цьому немає нічого. Немає точних масових відомостей про ці м’язи, проте масові анонімні опитування показують, що досить багато жінок вдаються до їх використання. Слід зазначити, що процес тренування принесе масу задоволення, і наступні відчуття, одержувані від сексу, будуть такі ж, як і в далекій вашій юності.

Потрібно також іноді купувати секс-іграшки і використовувати разом зі своїм партнером їх. Якщо чисто психологічно вам протипоказані вібратори, або ви не впевнені, як ваш партнер до цього поставиться, варто почати з невеликих, цілком нейтральних штучок. Сьогодні в магазинах ви з легкістю зможете знайти такі речі, як кліторальний стимулятор, зовнішній вигляд яких не може нічого сказати про те, для чого він дійсно призначений.

Це дозволить не збентежити вашого партнера своєю покупкою. Навіть якщо він вихований в строгих консервативних традиціях. Ви ж не будете купувати фізіологічні предмети, які і в руки то страшно взяти. Та й вам їх в пристойних місцях не запропонують. Зайшовши у відповідний магазин зі своїм партнером, ви зможете підібрати відверту білизну, в якому вас ввечері він захоче побачити. Багато жінок, перебуваючи в глибокій родинній кризі, особливо після народження другої чи третьої дитини, просто зізнаються партнерам і собі самим в тому, що їм хочеться в сексі спробувати чогось новенького, що, як правило, є бажанням і партнера. Наступні вечори стають каталізаторами відносин в сексі, сприяють подальшому використанню різних дрібничок в сексі, до яких слід ставитися творчо. Все це завдяки тому, що секс – це поприще невичерпне, а любов – процес вічний.

Також рекомендуємо препарат Ал Кенз Тонгкат Алі він допоможе провести незабутні ночі обом партнерам.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.