10 міфів про секс

Одного разу, на одному із судових засідань, на якому розбирали справу про батьківство дитини, яка народилася у 12-річної дівчинки, зовсім молодий 13-ти річний батько заявив: дитина моєю бути не може, оскільки ми займалися сексом в повній темряві, a якщо не видно, то і вагітності бути не повинно. Такий протест юного батька розсмішив усіх присутніх на судовому засіданні і розрядив серйозну атмосферу, що панувала в залі. Звичайно ж, темрява – не перешкода таким «наслідкам». Однак, навіть дорослішаючи, люди не позбавляються від численних міфів про секс, а заміняють їх іншими, такими ж безглуздими. У цій статті ми спробуємо розвінчати найпопулярніші небилиці про секс.

Міф 1. Жінки люблять вухами, а чоловіки – очима

Частково це висловлювання правдиве. Природно, послатися можна на те, що ліва півкуля мозку, яка відповідає зa слух, у дам працює «краще». А у представників сильної статі найбільш розвинена права півкуля, що відповідає за зір. Однак не слід забувати про типи сприйняття. Одні люди вважають за краще вивчати все навколо за допомогою зору, для інших найбільш цікаві звуки, а ось деяким властиво вбирати інформацію через дотик, рух чи нюх. Причому такий поділ на візуалів, кінестетиків і аудіалів залежить від багатьох факторів, і тільки в саму останню роль, за статевою ознакою.

Міф 2. Причини аноргазмії і фригідноті у жінок в проблемах зі здоров’ям

«Медична» аноргазмія і фригідність, пов’язані зі збоями в ендокринній системі жінки, явище досить рідкісне. Дані статистики просто смішні. Всього 2,5% дам з даною проблемою насправді не можуть фізично відчувати насолоду. А всі інші, тобто 97,5% є жертвами абсолютно інших проблем, найчастіше саме міжособистісних. І проблема навіть не в тому, що чоловік робить в ліжку щось не те і не може надати своїй партнерці задоволення. Психологи стверджують, що сексуальне задоволення, яке отримує жінка, залежить від її налаштованості на інтимну близькість, любові і відчуття ніжності до свого партнера, відчуття духовної близькості до нього. Пребен Хертофт , датський сексолог, стверджує, що, насамперед, здатність переживати оргазм визначається властивостями особистості партнерів, а не їх сексуальною технікою.

Міф 3. Оральний секс негігієнічний

Це, звичайно, правда. Але тільки в більшій мірі він негігієнічний саме для пасивного учасника процесу. Природно, якщо в розрахунок брати те, що останній погано стежить за «порядком і чистотою» статевих органів, і статевий член є рідною домівкою для бактерій, грибків і вірусів, тоді партнерка може «підчепити» неприємне захворювання (сифіліс, герпес, гепатит). А в разі невиконання правил гігієни порожнини роту, подразнення слизових оболонок статевих органів алкоголем, частинками їжі, сигаретним нагаром – практично гарантоване. Для запобігання різноманітних захворювань МОЗ рекомендує використовувати латексні плівки для жінок і презервативи для чоловіків.

Міф 4. Жіночий оргазм особливий при анальному сексі

Це найпоширеніша небилиця. Вона повністю спростовується вченими. При анальному сексі оргазм самий звичайний. А те, що він може бути яскравішим вагінального, пояснюється особливостями будови шийки матки у деяких жінок. В даному випадку при анальному контакті задня стінка піхви активно стимулюється, «дістатися» до якої при «стандарті» можна лише в певних позах або при певній анатомічній будові статевих органів партнерів. З рахунків не варто списувати велику кількість нервових закінчень на анусі і навколо нього. А от всередині «нервів», які б відповідали за сексуальне задоволення у жінок немає. Природа обділила слабку стать нервовими вузлами в цій області.

Міф 5. Після клімаксу сексу немає

Чомусь жінок, які пережили і переживають клімакс, нерідко списують з «сексуальних» рахунків, забуваючи прo те, що клімакс це згасання саме дітородної функції, а ніяк не сексуальних бажань. До речі, жінки найбільш сексуально активні в проміжку між 35 і 50 роками, і, тільки після перших півста лібідо поступово і повільно починає згасати.

Міф 6. Чоловічий і жіночий оргазм – знайди 10 відмінностей

У плані фізіологічних переживань, як би Ви не старались, не знайдете жодного. Американці провели відповідний експеримент. Роздали групі, що складалася з 70 медичних сексологів опис фізіологічних відчуттів при оргазмі жінок і чоловіків. І, повірте, жоден фахівець не зміг з повною впевненістю співвіднести еротичні опуси зі статтю автора.

Міф 7. Одночасний оргазм і вагітність

Людство здавна вірило в те, що тільки після одночасного оргазму настає вагітність. Відповідно до цього складали навіть певні поради по контрацепції. Виявляється те, що лелека дзьобом у віконце постукає після одночасного «блаженствa» партнерів, мало ймовірно. Так як скорочення м’язів тазового дна, і матки теж, перешкоджає в момент оргазму потраплянню в матковий зев сперматозоїдів. А якщо оргазму не було, або жінка отримала оргазм раніше партнера, тоді можливість завагітніти в рази збільшується.

Міф 8. Багаторазові оргазми – це жіноча прерогатива

Багато хто чомусь впевнений, що багаторазовий оргазм під час однієї інтимної близькості властивий тільки жіночому організму. Медики стверджують, що це абсолютна нісенітниця. Деякі чоловіки можуть цілком обходитися без рефракторного періоду і при цьому випробувати кілька оргазмів підряд, з еяколяцією або без.

Міф 9. Пішли «у відмову»

Зовсім недавно дружини всіляко «відбивалися» від сексуальної «настирливості» своїх чоловіків. Проте сьогодні все кардинально змінилося. Згідно з останніми статистичними даними чоловіки починають ухилятися від інтимної близькості, посилаючись на хронічну втому, міфічні головні болі, та інші речі.

Міф 10. Сексуальні домагання на роботі

Сучасні реалії і тут все перевернули з ніг на голову. Давно укоренілий стереотип спростували соціологи. Він говорить про те, що дами, які займають посади «середньої ланки» (вразливі фінансово), можуть частіше стати жертвами сексуальних домагань. Нове дослідження показало, що в групі ризику знаходяться жінки, які займають високі пости в компаніях, а також … чоловіки. Нова статистика свідчить про те, що джентльмени обганяють дам за кількістю випадків сексуальних домагань.

Інтимне життя досить часто рясніє різними небилицями. Але ніколи не пізно позбутися від дурних помилок. Адже розвінчання безглуздих міфів відкриє незнані раніше принади сексуального життя. Головне, щоб у партнерів було бажання займатися сексом. Чоловікам у цій справі може допомогти препарат Тонгкат Алі, який здатний підвищити лібідо, потенцію і навіть впоратися з різними недугами статевої системи.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.