10 гарячих точок: атлас ерогенних зон

Чи впевнені Ви, що про свої ерогенні зони знаєте абсолютно все? А як щодо ерогенних зон Вашого партнера? Наші предки вважали, що у людини існують блукаючі ерогенні зони, і вони мають здатність змінюватися, наприклад, в залежності від їжі, що з’їдається або погоди. Практикуючі сексологи підтверджують це. Як правило, чоловіки мріють про більш сильних ласках, а жінки, навпаки. Про більш ніжних. Тому силу впливу необхідно відрегулювати заздалегідь. Потрібно дізнатися про переваги один одного.

Відчуйте різницю!

Одні надають перевагу покусуванням, інші – легким поглажуванням, треті – легким вібраціям, четверті – ласкам язика, а для п’ятих просто необхідні контрастні процедури, коли спочатку Ви дуєте гарячим повітрям на чутливу область, а потім – проводите по цьому місці кубиком льоду і дуєте холодним повітрям. Секс-деталі можуть залежати навіть від установок та виховання. Однак існують загальні правила, які також необхідно враховувати, «канонізуючи» постільні правила. Наприклад, вважається, що чоловіки заводяться швидше, якщо діяти від периферії до центру.

Але для дам стимуляції інтимних зон мало. Жінка зможе досягти оргазму, якщо одночасно її партнер ласкає найбільш інтимну частину тіла та інші ерогенні зони, наприклад, груди чи шию. Такі допоміжні області є непостійними: сьогодні можна отримати невимовне задоволення від ласок язиком мочки вуха, а вже завтра хочеться поглажувань колін. Чоловікам доводиться щоразу ламати голову над цією проблемою: чого хоче жінка в ліжку і де її ерогенні зони?

1. Правда про поцілунки

Так вже повелося, що любовна прелюдія починається завжди саме з поцілунків. Це зовсім не дивно, адже язик і губи є дуже чутливими до ласок.

Жінки. У представниць прекрасної статі може навіть спостерігатися невеликий напад вагінізму, тобто піхва не «приймає» партнера. Це відбувається через відсутність поцілунків. На щастя, дами цілуватися обожнюють.

Чоловіки. Кожен самець впевнений: якщо дама відкрита до поцілунків, значить – вона дійсно його хоче! При глибокому поцілунку чоловік уявляє, що партнерка так само буде пестити його пеніс.

2. Хто любить вухами?

Хто з нас не чув, що жінка любить вухами?! Але з’ясувалося, що це неписане правило підходить і чоловікам.

Чоловіки. Якщо Ви будете цілувати вуха чоловіка, він буде дуже задоволений. Все тому, що у них до ласок дуже чутливі вушні раковини, шкіра за вухами і мочки.

Жінки. Багато з них сприйнятливі до покусування мочок. Але шепотіти жінці на вушко краще всього ніжності.

3. Шийні хребці

Чи знали Ви про те, що задня поверхня шиї є суцільною ерогенною зоною.

Жінки. Численні дослідження сексологів довели, що практично кожна друга представниця жіночої статі сходить з розуму від поглажувань і поцілунків шиї. Чоловіки часто кидають всі свої сили на «підкорення» жіночих грудей, навіть не підозрюючи, що ласки в області шиї здатні сильно збуджувати жінку і привести її до оргазму.

Чоловіки. Навіть вони будуть задоволені, якщо жінка зробить енергійний масаж області шийних хребців.

4. Ця ніжна шкіра

На ногах і руках є чутливі області з ніжною шкірою: на підколінних ямочках, а також на ліктьових згинах. Саме ці ділянки шкіри миттєво оживають від ніжних ласк. Такі ніжності обожнюють і чоловіки, і жінки.

Жінки. Дуже багатьох збуджують поцілунки в зап’ясті.

Чоловіки. Жіночий несподіваний пристрасний поцілунок в підколінні ямки неодмінно змусить чоловіка тремтіти від збудження.

5. Стегна і не тільки

У чоловіків і жінок зовнішня поверхня стегна є дуже сильною ерогенною зоною.

Чоловіки. Багато джентльменів обожнюють одночасні дії партнерки: коли вона руками пестить його стегна, а язиком пестить член. Незважаючи на те, що в цей момент чоловік концентрується на більш сильних відчуттях в області пеніса, стимуляція стегон лише посилює ефект.

Жінки. Іноді саме стегна сексуально чутливі. Якщо чоловік постійно погладжував стегна жінки перед сексом, то потім, варто до них лише доторкнутися, дама буде палати пристрастю. Це відбувається, тому що включається зв’язок, закріплений в жіночій підсвідомості.

6. За вашими стопами

Між пальцями ніг теж гаряче містечко.

Чоловіки. Чому б жінці не зробити коханому масаж стоп в якості прелюдії? Врахуйте, що чоловік збудиться сильніше і швидше жінки.

Жінки. Умілий коханець починає прелюдію з масажу жіночої стопи. Чоловіки, будьте впевнені, що жодна жінка не встоїть перед таким задоволенням.

7. Еліпс на животі

Обов’язковим елементом любовної гри є ласки вище пояса. Сексологи радять після інтимної близькості перемикатися на цю область. Це і приємно, і після деякого часу таких ласк чоловік зможе знову збудитися і зробити повторний статевий акт.

Чоловіки. Дорогі дами пестіть живіт свого партнера від пупка внизу, до пеніса. Ніжно пробіжіться подушечками пальців зверху вниз і потім назад. Чоловікові обов’язково це сподобається.

Жінки. Пестячи груди, чоловіки плавно опускаються вниз. Це вони роблять правильно. Намалюйте подумки навколо пупка еліпс, щоб він проходив одним кінцем під грудьми, а іншим – в районі лобка: точки, яка знаходяться усередині еліпса, жінки на стимуляцію реагують миттєво.

8. Котяче місце

«Котяче місце» – це область між лопаток.

Чоловіки. Дана область у чоловіків дуже чутлива до сексуальної стимуляції. Ваш партнер навряд чи буде мурликати, але напевно буде стогнати від задоволення. Можна помасажувати спину ступнями ніг або грудьми.

Жінки. Ласки в цій області схожі на відчуття від ласок грудей, так що чоловікові необхідно освоїти територію жіночого «котячого місця». А якщо подути в цю область, то мультиефект гарантовано!

9. Груди

Жінки. Те, що чутливість жіночих грудей залежить від її розміру, стало відомо давним-давно. Кожен чоловік зобов’язаний знати – груди є практично найерогеннішою зоною жіночого тіла.

Чоловіки. А от чоловіки досить довгий час соромилися визнати те, що їхні соски також потребують жіночих ласок. Надайте задоволення чоловікові, пестячи його груди. Можливо, йому сподобається, і він попросить «добавки».

10. Статеві органи

Тут приховувати нема чого, адже це найбільш «гарячі точки» на жіночих та чоловічих тілах.

Чоловіки. Голівка пеніса найбільш збудлива, а мошонка – менш. Якщо жінка буде торкатися крайньої плоті, потім пеніса, в цьому випадку збудження чоловіка зросте. Ще одним чутливим місцем вважається ділянка від мошонки до заднього проходу. Дана зона усипана нервовими закінченнями. Але тут треба рухатися обережно: м’які ніжні поглажування, а також оральні ласки.

Жінки. Головні ерогенні зони нижче пояса є малі статеві губи, клітор, піхва, а також знаменита точка G! Якщо партнер її до цих пір не виявив, тоді підкажіть йому, що шукати цю точку потрібно на передній стінці піхви. Візьміть руку партнера і допоможіть зайнятися йому секс-дослідженням: він точно справиться з Вашою допомогою. Не бійтеся експериментувати!

Наостанок зазначимо, випробувати нові сексуальні відчуття обом партнерам допоможе препарат Тонгкат Алі.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.