Як підвищити потенцію і поліпшити ерекцію

Вже протягом багатьох тисячоліть людство шукає засоби, які допомогли б чоловікам. Щоб кожен міг продемонструвати перед жінкою підвищене лібідо, стійку ерекцію і проявити себе в повній сексуальній готовності. Стародавні люди намагалися винайти любовний напій, і подібні засоби називали афродизіаками. Але, незважаючи на довгі пошуки, великий відсоток цих засобів були або ж збудливими, як шоколад і кава, або ж тонізуючими, як вітаміни та женьшень, або просто талісманами, що діють на психологічному рівні.

Не дарма говорять про те, що саме в голові знаходиться величезний сексуальний орган. Адже людський мозок контролює всі прояви статевої системи людини. Саме він створює потребу в інтимній близькості, емоційний настрій, потяг чоловіка до жінки і навпаки, а також забезпечує ті реакції, які потрібні для реалізації лібідо.

Лібідо – це сексуальний потяг до протилежної статі. На тлі сексуального потягу еротичні картини в поєднанні із роздратуванням певних зон викликають збудження в мозку статевого центру. І як результат – від цього центру нервові імпульси прямо-таки мчать до різних органів і змушують тремтіти серце і частішає дихання. Також підвищується артеріальний тиск. Під ретельним контролем центрів спинного мозку пеніс наповнюється кров’ю, збільшується в розмірі і напружується. Саме так настає ерекція. Активізація головки пеніса і емоційне збудження приводять до оргазму і еяколяції. Навіть малий збій в роботі органів може викликати у чоловіка деякі сексуальні розлади. Головним чином, може відбутися втрата ерекції.

Але чому настільки важко впливати на статевий член? Адже у звичайних ситуаціях людина спокійно керує багатьма частинами свого тіла. Ми з вами можемо керувати ногами, руками, моргати, в кінці кінців. Проблема в тому, що керувати людина може тільки тими м’язами, які прикріплені до кісток. Але людині непідвладні й інші м’язи. Вони розташовуються в стінках внутрішніх судин і органів. Пеніс знаходиться під керівництвом саме таких м’язів, тому практично не залежить від волі чоловіка.

Нервовими імпульсами визначається поведінка статевого члена чоловіка. Система нервової регуляції схожа на телеграфний зв’язок. Деякий «наказ» виникає в командному пункті під виглядом електричних сигналів, що біжать по дротах, в нашому випадку – по нервах. «Телеграфіст» сидить на іншому кінці дроту і переводить імпульси струму в розпорядження, які передаються безпосередньо органам. Ось такі розпорядження і є тими речовинами, які наші м’язи змушують скорочуватися і розслаблятися.

Усередині пеніса розташовані 2 печеристих тіла. Уздовж їх стінок проходять м’язи, і саме завдяки їм запалі тіла мають можливість змінюватися в об’ємі. У своєму звичайному стані м’язи цих тіл, а також м’язи дрібних артерій статевого члена знаходяться в стані тонусу, тобто слабкого скорочення. У них циркулює кров, однак цього недостатньо для того, щоб пеніс став пружним.

Коли настає сексуальне збудження, ситуація повністю змінюється. До чоловічих статевих органів надходять найсильніші імпульси, що викликають невелике розслаблення м’язових волокон в стінках печеристих тіл і артерій статевого члена. Результат такий: запалі тіла і статевий член наповнюються кров’ю і збільшуються в розмірі. Так і виникає ерекція.

Але коли проходить статеве збудження, то вищеназвані м’язи скорочуються і з них видавлюється кров. Ось так відбувається кінець ерекції.

Ацетилхолін – речовина, що віддає наказ м’язам розслабитися. Вона досить швидко руйнується певним ферментом.

Американські вчені вирішили провести власні випробування. Під час яких вони відкрили особливу хімічну ланку між м’язами і ацетилхоліном. Окис азоту, що забезпечує утворення речовин, які призводять до розслаблення м’язів і ерекції. За це відкриття вченим була вручена Нобелівська премія в 1998 році. Сьогодні фармакологія має унікальну можливість цим процесом керувати.

Коли з’являється ерекція і коли «проходить»?

Ще у віці 5-6 років у хлопчиків виникають перші фізіологічні ерекції. Але вони з еротичними переживаннями не пов’язані. Згодом ерекції стають у хлопців більш частими. І в період статевого дозрівання ерекція виникає у вигляді прояву сексуального потягу до дівчини. У чоловіка максимальна здатність до ерекції приблизно в 20-річному віці. А повністю зникнути може вже після 40 років або зберегтися до 90-річного віку.

Які хвороби можуть призвести до втрати ерекції?

По-перше, пристрасть до алкоголю. Так як в пристойних дозах він згубно впливає на здатність чоловіка до ерекції. Таким же чином діють і наркотики, особливо, екстазі, кокаїн та фенамін. Адже вони лише на малий проміжок часу збільшують потенцію, а потім зовсім її «вимикають». Потенцію знижує цукровий діабет і простатит, а також довге застосування чоловічих статевих гормонів. На сексуальні функції чоловіка погано діють очікування неприємностей, тривога, стрес, депресія.

Про зрив ерекції

У юнаків досить часто зривається ерекція через надмірне сексуальне збудження. Чим більше хлопець хоче сексу, тим важче досягти ерекції. Тут неймовірно важлива поведінка дівчини, томущо причина іноді саме в ній. Якщо не виходить досягти ерекції при подальших спробах, тоді вона можливо запідозрить патологію.

Як на ерекцію впливає інтенсивність сексуального життя?

І надлишок, і нестача негативно позначаються на сексуальних можливостях чоловіка. Адже відомо, що довгі перерви (кілька місяців) помітно знижують ерекцію. Але і близько 10 статевих актів за тиждень теж можуть призвести до тих же результатів.

Що вважається нормою сексуального життя?

Природно, у кожного вона своя. Для сімейного чоловіка в середньому 2 – 3 статевих акти за тиждень нормою вважається. Мінімальна частота – 1 раз на 2 тижні.

Чи пов’язана якимось чином з ерекцією здатність до зачаття?

Безпосередньо не пов’язана. Пік вироблення сексуальних гормонів у чоловіка досягається десь до 30-річного віку, а в цей час потенція знижується, хоч і досить плавно. Здатність до зачаття зберігається довше. Однак, якщо безпліддя пов’язують з браком будь-яких статевих гормонів, тоді може і ерекція знизитися.

Як впливає фізичне навантаження?

Помірні фізичні навантаження здатні підвищити потенцію, але надмірні – знизити. І виною тут є не тільки втома. Нарощування м’язів “забирає” величезну кількість статевих гормонів, і в результаті цього знижується потенція. Про це необхідно пам’ятати тим, хто займається бодібілдингом.

Відмінним засобом для поліпшення ерекції і підвищення потенції є препарат Тонгкат Алі.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.