Які продукти корисні для здоров’я чоловіків?

Як ви харчуєтеся? Правильний раціон – це ті продукти, які здатні поліпшувати здоров’я і запобігати хворобам. Якщо, приміром, жінкам під час вагітності необхідні особливі продукти або ж для захисту від раку грудей, то чоловікам необхідні поживні речовини, що допомагають зберегти м’язову масу, а також запобігти раку простати. Чоловіки відрізняються від жінок навіть в наборі продуктів харчування.

Ті продукти, якими чоловіки харчуються традиційно, далеко не найкращий вибір для здоров’я. Адже регулярні тренування і правильне харчування здатні запобігти проблемам з простатою і серцево-судинним захворюванням. І те, й інше дуже небезпечно для чоловіків старших 35-річного віку.

Необхідно відзначити той факт, що продукти, які можуть запобігати серцево-судинним захворюванням, можуть збільшувати чоловічу потенцію. Ті поживні речовини, які корисні для роботи серця, які покращують циркуляцію крові, захищають навіть від раку та інших страшних хвороб.

Запобігання втрати м’язової і кісткової маси, а також підтримання імунітету залежить від якості одержуваних поживних речовин. Природно, один будь-який продукт цю роботу не виконає самостійно. Для цього необхідний здоровий спосіб життя: регулярні фізичні навантаження, щоденний прийом спеціальних полівітамінів, повна відмова від алкоголю та куріння.

Однак додавши в свій раціон продукти, у складі яких є корисні поживні речовини, наприклад, морепродукти, чоловік може значно поліпшити своє здоров’я. Далеко не секрет, що морепродукти вважаються відмінним афродизіаком. Адже вони здатні підвищувати життєві сили і тонус організму, зберігають здоров’я і молодість, позбавляють від депресій, а головне – стимулюють статевий потяг. У морепродуктах багато цинку, а адже імен він бере участь у багатьох процесах організму.

Саме цинк запобігає формуванню раку простати, він благотворно впливає на роботу репродуктивної системи чоловіка, підвищує імунітет, сприяє загоєнню ран, підвищує вироблення сперматозоїдів, сприяє красі волосся і шкіри, а також бореться із запаленнями і застудами. До того ж цинк регулює роботу статевих гормонів, відповідає за плодючість і стимулює роботу простати.

Ось деякі дані про продукти багаті на цинк. Приблизно 0,25 мг на 1 кг цинку містять інжир, яблука, лимони, апельсини, грейпфрути, зелені овочі та мінеральна вода.

Від 2 до 8 мг/кг – у фініках, чорній смородині, малині, пісній яловичині, морській рибі, молоці, буряках, помідорах, селері, хлібі, редьці, картоплі, спаржі й очищеному рисі.

Від 8 до 20 мг/кг – у певних зернових, неочищеному рисі, цибулі, дріжджах, часнику та яйцях.

Від 20 до 50 мг/кг – в какао, жовтку яєць, квасолі, м’ясі курчат і кроликів, ячмінному і вівсяному борошні, патоці, зеленому чаї, горіхах, сочевиці, кальмарах, квасолі і сушених дріжджах.

Від 30 до 85 мг/кг – у певних видах риб і в яловичиній печінці.

Також необхідно відзначити такі факти, що нестача цинку в організмі неодмінно призводить до ослаблення імунітету, до різноманітних захворювань шкіри і до погіршення потенції.

А ось надлишку цинку бути не може, тільки якщо в організм він буде надходити через ін’єкції. Лише в рідкісних випадках надлишок цинку призводить до проблем з м’язовою координацією і шлунково-кишковим недугам. Необхідно, щоб цинк надходив в організм з їжею. Його оптимальна добова доза від 11 до 15 мг. У їжі цинк знаходиться в точних з’єднаннях і добре засвоюється організмом.

Також відмінним продуктом для підвищення потенції є Тонгкат. Завдяки Тонгкат Алі азіатські чоловіки ведуть активне статеве життя до самої старості.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.