Чоловіче здоров’я після 40 років

Чоловікові після 40 років слід особливо дбати про своє здоров’я. Багато хто до сих пір не бажають визнавати той факт, що така недуга як чоловічий клімакс існує. Але він є. Давайте спробуємо розібратися в аспектах цієї неприємної події в житті чоловіків.

Чоловічий клімакс

Існує якийсь стереотип, що визначає поведінку чоловіка в соціумі. Джентльмен не повинен розпускатися, плакати, скаржитися на труднощі, страждати різною сентиментальною нісенітницею, що більше властиво представницям прекрасної статі. Не дарма чоловіків називають сильною статтю. Але в житті кожного чоловіка наступає такий момент, коли він виявляється безсилий перед природою. Тоді який вихід? Як би дивно не звучало, а відвідування лікарських кабінетів є теж жіночою прерогативою. Адже чоловіки погоджуються на візит до лікаря тільки після того, як випробувані всі інші варіанти, і полегшення не настає. Також починаються ненав’язливі розпитування знайомих-однолітків, чи не відчувають вони того ж, що відчуваєте Ви. Тоді-то і з’ясовується, що подібне відбувається і з ними теж. Ті чоловіки, які все ж наважилися відвідати андролога знають, що цей стан називається чоловічим клімаксом.

Проблема профілактики раннього патологічного клімаксу сильно пов’язана з комплексними задачами профілактики передчасного старіння. Цей процес закономірний і цілком природний, проте, нерідко він набуває саме збочений характер. Чоловіки опускають руки і дозволяють захворювань нападати на вже немолодий ослаблений організм. А головне – це те, що чоловіки не те що не перешкоджають цьому процесу, а навіть допомагають.

Коли мова йде про жіночий клімаксі, тоді мається на увазі ті зміни в організмі, що позбавляють жінку дітородної функції. Тоді як розуміти чоловічий клімакс, адже чоловіки до глибокої старості не втрачають здатності зачати дитину. Існує безліч прикладів того, як після 40 років у чоловіків з’являлися діти. Серед них Олег Табаков, Валерій Золотухін. У шлюбі щасливі Йосип Шварц, Леонід Жуховицький і Борис Клюєв, хоч вони і старші своїх дружин на 10 і навіть 30 років!

У тому віці, коли настає клімакс, неймовірно важливо регулярно займатися сексом, щоб відстрочити як можна далі згасання сексуальних можливостей. Звичайно ж, вироблення сексуального гормону тестостерону у 45-річного чоловіка знижується як мінімум в 2 рази, але і цього цілком достатньо для того, щоб регулярно мати інтимну близькість з коханою жінкою. Тим більше доведено, що після 40 років багато подружніх пар починають відчувати задоволення від сексу набагато сильніше, ніж у роки молоді. Адже в такому віці партнери вже чудово знають один одного, знають, чого саме бажають отримати від сексу і що збуджує їх сильніше. Вони вже не соромляться експериментувати.

Для профілактики чоловічого клімаксу слід впорядкувати режим дня, вирішити по можливості психотравмуючі ситуації, дотримуватися дієти і виконувати силові вправи. Відмовтеся від шкідливих звичок, спробуйте жити без цигарок та алкоголю. Обливайтеся кожен день спочатку гарячою, а потім холодною водою. Надати тонусу судинам допоможе контрастний душ. Чоловіки після 40 років зобов’язані відвідувати андролога. Якщо дотримуватися таких простих правил, то можна дуже легко перенести цей період.

Підсумувати хочеться тим, що кожен чоловік повинен знати: чоловічий клімакс є тимчасовим явищем. Цей недуг може пройти для Вас абсолютно непомітно і не заподіяти Вашому здоров’ю та самопочуттю ніякої шкоди. Головне – вести здоровий спосіб життя. Якщо в силу особливостей Вашого стану і нервової системи клімакс проявив себе саме з негативного боку, тоді дотримуйтесь наших порад і рекомендацій. Також проходьте профілактичні огляди у лікарів-фахівців. Тільки таким чином Ви зможете продовжити молодість і відновити колишні сили.

Чоловічий клімакс не вважається страшною невиліковною хворобою і навіть не тимчасовим нездужанням, а цілком адекватним станом організму, який зазнає деяких змін. Природно, клімакс – це величезне потрясіння для чоловіків. Але в цьому немає нічого дивного, тому що життя складається з хороших моментів і з неприємних «потрясінь». Чоловіки, стежте за здоров’ям. Тоді не буде Вам страшний і клімакс, і інші старечі проблеми сексуального характеру, та й взагалі Ваше життя здасться набагато приємнішим. Адже лише здорова людина здатна відчути всі життєві принади.

Із проблемами сексуального характеру Вам допоможе впоратися малайзійський диво-препарат Тонгкат Алі. Ал Кенз Тонгкат Алі – це поліпшена потенція, підвищене лібідо і нові яскраві враження від сексуального життя.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.