Секс – найкращий фітнес!

Безперечним є той факт, що кохання позитивним чином позначається на людському здоров’ї. Так як під дією емоцій наш організм починає виробляти безліч гормонів, які і збільшують захисні сили, роблять нас красивими, а також активізують обмінні процеси. А як поцілунки благотворно впливають на імунітет! Вчені довели, що людина, яка щаслива в коханні, не так сильно схильна до головних болів, стресів, порушень кровообігу і простуд. Дослідження вчених з Англії довели, що за 20 хвилин максимум, інтимної близькості в середньому кожна людина втрачає до 200 ккал. Також ще 100 ккал витрачається на любовну прелюдію. Якщо не полінуватися і підрахувати, то результат буде приголомшливий. Адже за своїми фізичними витратами секс прирівнюється до розвантажувального дня або одного фітнес-тренування.

Як це працює

Ніхто не буде сперечатися з тим, що секс є одним з видів фізичної активності людини. Так як під час нього з навантаженням починають працювати майже всі органи ісистеми  органів організму людини: зв’язки, серце, м’язи і судини. І тут знову спливає дослідження британських вчених: 20 хвилин сексу – 200 ккал плюс за кожен оргазм по 3 ккал. Тільки подумайте, це прирівнюється до 30 хвилин активного плавання. Спробую пояснити в більш доступній та зрозумілій формі. За один статевий акт (середній за часом) можна безповоротно і абсолютно спокійно нейтралізувати «засиділі» на ділянці філейних частин цілих 15 шматочків  цукру, два бутерброда з варенням і маслом або півтора тістечок з жирним кремом. Але навіть не мрійте про те, що за допомогою сексу Ви пострункішаєте швидко і легко в усіх непривабливих ділянках Вашого тіла. Це все казки! Ви зможете оздоровити свій організм, але перетворитися з пишної красуні до розмірів всім відомої Дюймовочки не вийде. Ліжко – це Вам не тренажер! І вчені з Італії в цьому згодні. Вони довели, що секс підвищує фізичні можливості людського організму. І лише з цієї позиції інтимну близькість можна розглядати як засіб, що  допомагає позбутися непотрібних кілограмів і поліпшити Вашу фігуру. Отже, якщо хочете таким способом схуднути, тоді Вам доведеться поєднувати приємне з фізичними навантаженнями і правильним харчуванням.

Не варто махати рукою на такий «вид схуднення». Секс є одним з головних компонентів нашого зовнішнього і внутрішнього здоров’я. Можете переконатися в цьому самостійно. Під час сексу:

  1. підвищується температура тіла;
  2. збільшується частота серцебиття до 120 ударів за хвилину;
  3. в 2 рази частішає дихання (так, як при заняттях аеробікою).

Під час оргазму:

  1. дихання частішає 2,5 рази;
  2. серце починає битися з частотою 180 ударів за хвилину;
  3. підвищується кров’яний тиск (цьому можуть радіти гіпотоніки).

Також в момент оргазму відбувається величезний викид адреналіну, пришвидшується обмін речовин, киснем посилено насичується кров, а також поліпшується живлення тканин.

Калькулятор

Використовуючи дані, наведені нижче, Ви зможете визначити приблизну норму втрати ваги, якщо вважати витрату 3500 ккал еквівалентну «утилізації» ваги в 453 г.

Підготовка: прийняти ванну (6), а душ (8); почистити зуби (близько 4); причісування (5); дослідження свого обличчя для виявлення вугрів і прищиків (2); гоління (3); макіяж (4); вибір одягу: якщо це важливо для вас (73), якщо Вам однаково (1).

Підготовка спальні: збивання подушок, прибирання пилу, настройка музичного обладнання, розвішування картин, перевірка міцності ліжка (підстрибування), налаштування будильника (42).

Підготовка ванної кімнати: видалення у ванні ржавого натікання: з застосуванням спеціальних чистячих засобів (11), без них (642); помити плитку (14); розвісити рушники (3); установка нового рулону туалетного паперу (залежить від особливостей конструкції тримача, a також рівня Вашої кваліфікації: 2,1-18, 46).

Додатково: пропилососити (6); заховати книжку, брудну білизну, розкидані дрібниці та інші подібні речі (3); відкрити пляшку вина (4), якщо штопор не знайшли (258).

Розмови до: чому твоя робота тобі противна (24); ти любиш свого начальника (41); чому без сексу любов безглузда (15); переконання партнера у тому, що він привабливий і зовні, і внутрішньо (70).

Коли справа підходить до головного: якщо людина сором’язлива (15); страх потерпіти невдачу (22); велике бажання одночасно з комплексом неповноцінності (45); якщо Ви разом перший раз (25).

Оголюємося: за згодою партнера (12), без згоди (187); влітку (3); взимку (25), знімати носки без допомоги рук (431).

Розстібання бюстгальтера (для джентльменів): робота двома руками (7), однією, але тремтячою рукою (96), спроба розстібнути бюстгальтер, у якого застібки немає або перебуває вона в потайному місці (510).

Одягти презерватив: при відсутності ерекції (315), при її наявності (6).

Позиції: місіонерська (8), жінка зверху (912), оральний секс (1500), американська (від 60), по собачому (326), не можете підібрати позу (118),  стоячи (1112), лежачи (78) .

Оргазм: зімітований (160), справжній (87), при наявності за стіною батьків (близько 60), на скрипучих ліжка (74), на м’якій перині (19), під час випрошування грошей (111), під час ділової розмови (235 ).

Типові страхи (для джентльменів): вона мене порівнює з іншим (70); в будь-який момент увійде її дідусь і тихо сяде на стілець осторонь (51); вона скаже «Не зупиняйся!», А я не зможу (85); вона мене ненавидить за те, що я намок і зіпсував їй косметику (15).

Маленькі розчарування: партнер краще виглядав в одязі (10); партнер не тієї статі (1000); тіло партнера схоже на туберкульозну курку (35).

Після: лежати, обнявшись в ліжку (18); швидко встати з ліжка (36); пояснити, чому негайно встав/встала (816).

Надягання одягу: поспішаючи (98), спокійно (32), коли дружина стукає в двері (1218); коли Ваш чоловік або батько стукає у двері (3521).

Але в сексі головне не витрачені калорії. Головне – задоволення. Насолоджуватися сексом і відкривати нові відчуття допоможе препарат Тонгкат Алі.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.