Секрети ідеальної прелюдії

Перед гарячими стравами прийнято подавати різні закуски. “Розігрів” розважає публіку перед виступом довгoочікуваних зірок. У коханні так само: прелюдія вважається маленьким шедевром, який готує партнерів до найвищої точки насолоди.

Будь готовий! Завжди готовий?

Існує думка, що попередні ласки необхідні тільки дамам, а джентльмени «завжди готові» і дуже часто зовсім не розуміють: навіщо «тягнути»? Сексологи в принципі з чоловіками погоджуються в цьому питанні, так як вважають, що готовність швидко зайнятися сексом закладена в чоловіках матінкою-природою. Всі знають, що пряме призначення чоловіка – запліднити велику кількість самок. До того ж, задоволення від швидкого і спонтанного сексу ніхто ще не відміняв. Якщо жінка і чоловік так хочуть одне одного, що зметуть все навколо, то прелюдії просто ні до чого. У цьому випадку правильним варіантом залишається швидкий секс без особливих наворотів.

Чому б ні …

Якщо Вашим ключовим варіантом залишається варіант під ковдрою, в темряві або «по-швидкому», тоді терміново необхідно вживати заходів. Лікарі стверджують, що прелюдія повинна бути довшою в 5 разів, ніж сам секс. Тобто якщо для здобуття оргазму необхідно 3 хвилини, тоді попереднім ласкам потрібно присвятити не менше 15 хвилин. Як виявилося, під час «репетиції» у джентльменів виділяється деяка рідина, що допомагає забути про простатит та інші проблеми. Для жінок такі «репетиції» теж неймовірно важливі. Жінки примудряються «зловити» оргазм навіть під час попередніх ласк. Хто ж з дам відмовиться від такого шансу?

Гра всліпу

Згадайте кіно «З широко закритими очима» Стена Кубрика. Очі партнерів зав’язані і в арсеналі одні лише дотики, гаряче дихання коханого і запах гарячого тіла. Спробуйте зі своїм партнером проробити те ж саме.

Медсестра і Ко

Всі журнали та інтернет-сторінки вже списані нотатками про рольові ігри. Проте багато хто і сьогодні думає, що подібні забави є прерогативою тільки тих людей, хто має в своєму розпорядженні час. Це величезна помилка. Таким чином, Ви втрачаєте шанс випробувати до сих пір невідомі відчуття, a також мультиоргазм. Так що придумайте цікавий сюжет для здійснення в життя Ваших еротичних фантазій.

Як в перший раз …

Найвідомішим і насиченим підсвідомими асоціаціями є образ діви. Флердоранж, прозора нічна сорочка, білосніжні мереживні трусики нареченої є головними складовими еротичних снів представників сильної статі, а також улюбленим сюжетом фільмів для дорослих.

В стилі «ню»

За допомогою зору люди осягають 80% інформації. Наші очі вважаються частиною мозку, яка несе відповідальність за «перегляд». Крім того, як відомо, чоловіки люблять очима. Так чому б в меню аперитиву коханому не ввести спостереження за Вашими вигинами тіла, поки знімаєте одяг перед вкладанням в ліжко або перед прийняттям ванни?

Любовні талончики

Лише на перший погляд це здається впаданням в дитинство. Але подібна «передмова» змушує працювати Вашу фантазію на повну котушку, прискорюючи тим самим оберти пристрасті. Потрібно взяти 10 листків і написати на них свої бажання. Використовувати їх можна тільки під час близькості. Не бійтеся: напишіть там все, чого б Вам хотілося побачити і відчути в виконанні Вашого партнера.

У всіх на очах

Приміром, перебуваєте ви в громадському місці, партнер розповідає Вам про щось або просто мовчить, a Ви, сидячи або стоячи поруч, легко торкаєтеся до його «господарства» через штани, поки він не втрачає дар мови.

Гучний шепіт

Спасибі матінці-природі, адже вона влаштувала так, що для чоловіків неймовірно важлива і візуальна, і звукова стимуляція. Що з цього випливає? Кілька грайливих слів, сказаних коханому на вушко, змусять затремтіти від бажання. Ви також навряд чи встоїте перед натякаючою фразою Вашого партнера, сказаною Вам на вушко еротичним шепотом.

Kiss me!

Поцілунки вважаються найважливішою частиною прелюдії. Хоча б тільки тому, що губи – це якась проекція ерогенних зон на статевих органах. До того ж, поцілунків достойні НЕ тільки губи коханого. Приміром, поцілуйте його пальці.

Тонкий натяк

Попередні ласки на відстані? Це клас! Відішліть своєму коханому sms c «інтимним» змістом. Навіть коротке, але досить відверте повідомлення його змусить забути про все і думати тільки про повернення додому …

Дражнити, але не здаватися

Милі «дражнилки» є чудовими афродизіаками! Вони діють, як чарівний каталізатор, в одну мить запускаючи бажання. Наприклад, ви запросили друзів у гості. Поки Вони розташовуються, побудьте з коханим на кухні. Обніміть його, стоячи позаду, злегка стисніть через штани його пеніс, поцілуйте і … відпустіть. А після, як ніби нічого й не сталося, повертайтеся до Ваших гостей. А Ваш партнер буде з величезним нетерпінням чекати закінчення вечора …

Без деталей

Подібний прийом спрацьовує завжди. Все, що необхідно, – це принарядитися до виходу, втомити свого коханого очікуванням апофеозу краси і «випадково» забути надіти … трусики. Попередьте свогo партнера про «досадний промах», як тільки Ви сядете в машину або вийдете з квартири. Дозвольте своєму коханому «переконатися» тактильно у Вашій «забудькуватості», а завершити «переконання» можна дозволити йому після світського раута.

Продовження слідує …

Несподіванка збуджує дуже сильно, так як агресія, переляк і сексуальне збудження в мозок «надходять» за однаковими каналами. Погодьтеся з тим, що гріх не скористатися таким. «Напад» на нього, коли він приймає душ, миє посуд або машину, читає книжку, говорить по телефону … Доведіть його до сильного збудження і ретируйтесь … мовляв, продовжимо трохи пізніше …

Експеримент і сюрприз

В моді інтимних стрижок «парадом командує» … ірокез. Але майже кожного представника сильної статі заводить вигляд саме поголених генеталій. До того ж, непоганий варіант – на лобку виголити до дня всіх закоханих сердечко … Адже саме в дні жіночих і любовних свят на цю інтимну послугу діють величезні Знижки!

«Коламбія пікчерс» не представляє

Як же без синематографа в сучасному світі. Такий варіант прелюдії дуже ефективний, якщо Ви досить втомилися, але хочете сексу на сон прийдешній. Влаштуйтеся з партнером на диванчику зручніше та запропонуйте подивитись … фільм. Напевно «кульмінaція» сеансу перевищить всі його очікування!

Ручна робота

Його можна робити п’яточками, кінчиками пальців, долонями і навіть грудьми. Мова йде про масаж. Він є чемпіоном за популярністю в якості попередніх ласк. Зовсім не дивно, адже наша шкіра – це найбільший орган тіла. А якщо до справи підключити нюх і застосувати масажну олію з ароматом полуниці, іланг-іланг, ванілі, кориці, апельсина або пачулі, тоді бажання і почуття будуть бити через край.

А може, не треба?

Після всього вище написаного неможна не відзначити, що попередні ласки не працюють завжди. Чому так? Прелюдії бувають надумані і справжні. Треба свічки, вино, червоний пеньюар, тривалі компліменти стегнам і грудям, довгі поцілунки. Це наче … імітувати оргазм.

А ось справжнім є тільки те, що приносить справжнє задоволення. Ви обидва знаєте, що вам необхідно. І обох ЦЕ заводить. Чого і бажаємо вам!

Хочете нових відчуттів від інтимної близькості? Малайзійський продукт Тонгкат Алі допоможе випробувати блаженство від сексуального життя.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.