Вправи для розвитку м’язів чоловіків

М’язи чоловічих статевих органів працюють при сечеспусканні (так само працюють і м’язи у жінок), спочатку і до стану повної ерекції, при еяколяції. Статевий член в сексології називають пенісом (у стані спокою), а в ерегованому стані – фалос. Тому керовані м’язи в будь-якому стані скорочено можна назвати як пуми і фуми.

Так як для проміжного стану (коли пеніс стає пружним) немає такого терміну, умовно теж будемо його називати пенісом.

Навіть ті жінки і чоловіки, які чули про велике значення розвитку цих м’язів, їх тренуванням себе зовсім не обтяжують. А от їх регулярне тренування сильно допомагає при різних розладах органів сечостатевої системи (простатит або нетримання сечі), регуляції статевих функцій (оргазм, еяколяція й ерекція) і хвороб прямої кишки (нетримання калу і геморой).

Також винятково важливе тренування цих м’язів для регулювання оргазму.

Перед дзеркалом станьте оголеним. Стисніть м’язи, як робиться це при сечовипусканні. В одних чоловіків статевий член «ворушиться», а в інших або «ворушіння» незначне або його взагалі немає. До речі, рекомендується переривати сечовипускання, і при його продовженні прагніть зробити потужніший струмінь. Коли напір слабшає – зупиніться, вдихніть-видихніть – і знову потужно. Якщо чоловік зробить цей акт звичним для себе, тоді до старості не виникне зайвих неприємностей.

Чоловік здатний ідентифікувати власні м’язи: постарайтеся при сечовипусканні зупинити струмінь. Ви неодмінно відчуєте навколо ануса якесь напруження. Також використовуйте м’язи тоді, коли намагаєтеся «розпрощатися» з останніми краплями сечі.

Три частини вправи Кегеля:

  1. Повільне стиснення: спочатку напружте Ваші м’язи, потім порахуйте повільно до трьох і розслабтесь.
  2. Скорочення: спробуйте напружити і розслабити статеві м’язи дуже швидко.
  3. Виштовхування: намагайтеся тужитися як при стільці або сечовиділенні.

Дана вправа викликає напругу і проміжних, і деяких черевних м’язів. Ви відчуєте також напругу і розслаблення ануса.

Хоча б почніть тренування з 10-ти повільних стиснень, 10-ти скорочень і 10-ти виштовхувань по 5 разів на день. По закінченню тижня додайте по п’ять вправ до кожного, продовжуючи виконувати їх п’ять разів на день. Додавайте по 5 до кожної вправи через 7 днів, поки не стане їх по 30. Далі продовжуйте їх робити по 5 підходів в день, щоб підтримувати тонус. Ви повинні правильно виконувати 150  вправ щоденно.

Чоловік може виконувати ці вправи майже скрізь – під час поїздки, перегляду телевізора, прогулянки, лежачи в ліжку або ж сидячи за столом. Спочатку може виявитися, що м’язи залишатися в напруженому стані не хочуть. Може Ви навіть не зможете виконувати ці скорочення ритмічно і швидко. Це все тому, що Ваші м’язи поки дуже слабкі. Контроль покращиться з практикою.

Вправи Кегеля чоловікам допомагають мати сильну ерекцію. Напруження є акселератором, що підсилює збудження. А Виштовхування – це тормоз, який може зупинити еяколяцію. Також не забувайте правильно і рівно дихати.

Вправа з обтяженням: прикріпіть на головку фалоса, наприклад, за допомогою зшитого мішечку з лямками або бинтом ємність, приміром, банку або бидончик. У ємність налийте води, поки вантаж не опустить. Потім багатократно напружуйте Ваших м’язів піднімайте цей вантаж і поступово примножуйте кількість підйомів, а також вантаж ваги. Ви можете скористатися допомогою партнерки.

Добившись успіхів, іноді можна займатися цим навіть при коїтусі. Тільки підберіть таку позу, щоб це могло принести задоволення партнерці. Якщо ж чоловік зможе “піднімати” партнерку, тоді це відволікатиме його від напливу почуттів і продовжить статевий акт. А взагалі подібні парні тренування набагато ефективніші, ніж поодинокі заняття. За таких вправах важливо дотримуватися безпека: до абсурду справу не доводити, при якому можна спокійно отримати “вивих” або порвати тканини. Необхідно знати міру, а також реагувати на виникаючі хворобливі відчуття.

Чоловік у себе повинен виховувати самоконтроль над еяколяцією, а також навчитися контролювати дану дію. Важливим є і сексуальна грамотність, а також сексуальна культура чоловіка, його прагнення дізнатися і пізнати свою партнерку.

Відмінним препаратом для посилення ерекції і продовження статевого акту є препарат Ал Кенз Тонгкат Алі. Основний компонент Еврікома довголиста (корінь Тонгкат) сприяє природному виробленню чоловічого гормону тестостерону.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.