Без слів, або Тонкощі «тихого» сексу

Існує думка, що ніч повинна бути бурхливою, тільки тоді можна відчути задоволення. Але буває так, що партнерів тягне одне до одного сексуально, але надмірна втома не дозволяє їм повторювати подвиги героїв еротичного кіно, або ж різні обставини не дозволяють повністю віддатися емоціям і пристрастям. А найнеприємніше, коли за стіною сплять гості, діти або батьки. Але це зовсім не привід впадати у відчай і відмовлятися від сексу. Просто потрібно все робити дуже ніжно і тихо. І навіть так обом партнерам судилося отримати величезну насолоду.

Зберігаємо мовчання

Звичайно ж, це непросто, але цілком можливо. Як себе треба поводити?

1. Хто виграв? Спробуйте влаштувати змагання, хто з вас під час близькості виявиться тихішим. Це стане якоюсь збудливою грою. Переможець отримає приз. Вирішіть самі, що це буде.

2. Читаємо НЕ по губам. Можете написати один одному записки з різними непристойностями, які шепочете або кричите під час сексу. Нехай у цю тиху ніч любові вони з ваших губ не зірвуться, але заведуть не менше.

3. Тільки мій. Посадіть випадково пляму на спідницю або кофту. А потім терміново у ванну кімнату. І, звичайно ж, удвох! Ваш коханий просто зобов’язаний Вам допомогти замити пляму, правда? Закрийте двері, відкрийте крани на повну міць, – і вперед! У вас є п’ять хвилин.

4. Після бурі. За день до від’їзду до друзів або батькам відправте своєму партнерові e-mail з описом власних еротичних фантазій. Запросіть свого коханого (кохану) на романтичне побачення, яке переросте в бурхливу пристрасну ніч. Влаштуйте приголомшливий і гучний секс-марафон. І після цього Вам захочеться тихо поніжитися в ліжку.

5. Що Вам сниться? Чи впевнені Ви, що ніяк не вийде «без звуку», і відкладати секс на потім не збираєтеся? Це теж варіант. Опинившись в гостях або в квартирі коханого, попередьте господарів, що іноді вночі Вам сняться кошмари, тому увісні Ви скрикуєте. Хай вони не реагують і не лякаються, коли почують якийсь шум. Звучить це звичайно не дуже переконливо, але … колись батьки були теж молодими, і обов’язково Вас зрозуміють.

Тихий секс теж може бути незабутній. Приємних Вам мовчазних миттєвостей! А провести чудову ніч кохання чоловікам допоможе препарат Ал Кенз Тонгкат Алі, який піднімає сексуальне бажання і дає чоловікам силу і витривалість для проведення кількох статевих актів підряд.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.