Імпотенція: бути чоловіком – чи просто це?

Багато століть люди сперечаються про те, ким же бути складніше: чоловіком чи жінкою. Жінці, наприклад, необхідно пережити пологи, кожен місяць випробовувати всі принади критичних днів, а в сексі і зовсім недоотримувати задоволення. Але і в чоловіків також бувають складні періоди. Справа в тому, що представниці прекрасної статі не мовчать про свої слабкості: діляться, пліткують і обговорюють. А от чоловікам не належить розповідати про власні слабкості: ні з жінкою, ні з другом, ні з лікарем. Ясна річ, від цього у них не стає менше проблем.

Найболючіша чоловіча проблема – це імпотенція. Причому чоловіки навіть не бажають вимовляти вголос це слово. Для них воно звучить як смертельний вирок. Назвавши, нехай навіть безпідставно, чоловіка імпотентом, Ви скривдите його надовго.

При цьому дане захворювання сьогодні зустрічається досить часто. Імпотенція не карає окремих чоловіків. Вона стосується майже всіх представників чоловічої статі певного віку. Але і дорослому чоловікові хочеться вести сексуальне життя. Тоді як боротися з цією недугою?

Способів розпрощатися з хворобою досить багато: від жорстких методів до народних рецептів. Ви жахнетеся, дізнавшись найпопулярніші методи лікування захворювання в домашніх умовах. Це і ендопротезування пенісу, інтрауретральне  введення різних суппозиторів, терапія негативним локальним тиском, інтракавернозне введення лікарських засобів.

Причому всі ці способи ефективні лише в тому випадку, якщо чоловік практикує їх за якийсь проміжок часу до сексу. Тобто вино, свічки, суцільна романтика, Вона і Ви … І на тлі всього цього шприц з ін’єкцією. Все-таки це жахливо. Можете, звичайно ж, спробувати більш простий спосіб і не такий страхітливий. Прийміть Віагру, Левітру або Сиаліс. Але пам’ятайте, що лікування даними препаратами може викликати втрату слуху. Це підтверджують численні медичні дослідження.

Але лікування імпотенції можливе й іншими способами. Наприклад, підвищити артеріальний тиск і загальний тонус чоловічого організму може медикаментозна терапія. Її принципом є загальнозміцнююча дія, викликана мікроелементами і вітамінами, які побічно сприяють малому збільшенню інтенсивності кровоподачі в судини пенісу. До таких препаратів відносять настоянки і екстракти елеутерококу, женьшеню, пантокрину, заманихи, кореня Тонгкат, левзеї і аралії. Дані засоби мають основну перевагу – благотворно впливають на чоловічий організм і ніяких ускладнень і побічних явищ не викликають.

Лікувати імпотенцію можна також і народними засобами. Якщо Вам страшно звертатися до лікарів, тоді цей метод саме для Вас. Наприклад, при даному захворюванні п’ють настійку квітучої трави барвінку.

Також подібні сексуальні розлади виліковують за допомогою трав заячої капусти у вигляді настoю. Протягом 4 годин 1-2 столових ложки даної трави настоюють в склянці теплої води і приймають не більше 4 разів на добу по 1-2 столових ложки даного настою до їжі.

Золотого кореню (настійку) приймають як психостимулюючий і адаптогенний засіб при фізичному або нервовому виснаженні, також при імпотенції. Настійка: 1:1/40 спирту, п’ють зазвичай не більше 10 крапель на ст. ложку теплої води до їжі 2 рази на добу.

Існує багато інших способів боротьби з еректильною дисфункцією. Медики вважають, що будь-який захід, що поліпшує функцію організму сам по собі, перетворюється в унікальний засіб відновлення сексуальної функції. Тому в комплексі з усіма терапевтичними заходами застосовуються фізіотерапія, лазеротерапія, гіпербарична оксигенація, і магнітотерапія.

Але в будь-якому випадку необхідно визнати проблему і лікувати її. Зараз найдієвішим способом лікування еректильної дисфункції є препарат Тонгкат Алі. Не замовчуйте проблему, Ал Кенз Тонгкат Алі допоможе впоратися з імпотенцією.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.