Що таке тестостерон?

Підвищення рівня тестостерону

Тестостерон – чоловічий гормон успіху

Тестостерон є чоловічим статевим гормоном. Головною його метою вважається збереження сексуального потягу, а також сексуальної функції.

Всі знають, що тестостерон грає неймовірно важливу роль в житті чоловіка. Ті представники сильної статі, які володіють більш високим рівнем тестостерону, в соціальному житті найбільш успішні. Дію тестостерону вже вивчено досить добре. Цей гормон дає явний анаболічний ефект, мається на увазі те, що відбувається значне примноження м’язової маси. Досить часто спортсмени, а особливо культуристи, приймають подібні добавки з активними речовинами, щоб наростити масу тіла і м’язову силу. До того ж тестостерон позитивно діє і на нервову систему людини, адже він усуває втому і піднімає загальний настрій і тонус. Тестостерон – це гормон успіху, змагальності, досягнень.

Також тестостерон впливає на настрій людини і рівень його енергії. Якщо в організмі достатня кількість тестостерону, то людина, як правило, у відмінному настрої і себе відчуває повною енергії і сил.

У крові тестостерон підвищується після перемоги, після успішного вирішення проблем. Святковий настрій і відчуття задоволення, які охоплюють переможця, пригальмовують формування стресових гормонів. Відбувається посилене виділення гормону тестостерону.

Наявність у чоловіків оптимальної кількості тестостерону,  дбає про міцність кісток. Тобто гормон допомагає також позбавитися від остеохондрозу.

Тестостерон для жінок

Вироблення цього гормону відбувається і в організмі чоловіків, і в організмі жінок. Жінкам теж необхідний тестостерон. Даний гормон грає найважливішу роль в регуляції співвідношень м’язової і жирової маси в організмі. Він стимулює примноження кісткової і м’язової тканин і використовує для цього жир, перетворюючи його в енергію. Тестостерон має величезне значення для формування кісткової тканини, a також для запобігання остеопорозу. Зниження тестостерону є однією з причин «хронічної втоми». Депресія y деяких жінок виявляється зовсім не депресією, а звичайною нестачею в організмі тестостерону. Гормон має ефект антидепресанту і впливає на зміну настрою, підсилює почуття задоволеності. Втрата тестостерону y жінок сприяє появі жиру в області грудей.

Тестостерон також покращує здатність виконувати і пізнавальні завдання. Цей гормон у жінки бере участь у процесах розвитку в яєчниках фолікула. Традиційна медицина для примноження рівня тестостерону використовує синтетичний тестостерон, що вводиться в організм щодня за допомогою таблеток або ін’єкцій. Але цей методу має безліч недоліків, адже для доброго функціонування організму необхідний не один тестостерон, але і інші гормони. А їх кількість теж падає. Тому при застосуванні даного методу є маса побічних явищ, і аж ніяк не без шкідливих.

При застосуванні препарату Al Kenz Tongkat Aliв організм не вводиться тестостерон примусово, просто стимулюються ті органи, які відповідають за вироблення цього гормону. Тому організм самостійно виробляє оптимальну кількість і тестостерону, і інших гормонів.

Засіб Tongkat Ali (Тонгкат Алі) діє на резерви організму, які в багато разів перевищують все те, що може дати «фармакологія» і «хімія».

Важливо знати! Клінічні дослідження показали, що на протязі 5 днів застосування препарату Тонгкат Алі рівень тестостерону збільшувався на 270% в організмі миші, а в людському організмі – до 440%.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.