Тонгкат Алі для жінок

Тонгкат Алі є народною назвою еврікоми довголистої. Це тонке дерево, яке може досягати у висоту до десяти метрів. Перекладається Тонгкат Алі як «палиця Алі». Рослина росте в Таїланді, Бірмі, Малайзії та Індонезії. Коріння дерева традиційно використовують у народній медицині для лікування наступних хвороб: малярії, лихоманки, підвищеного кров’яного тиску, хронічної втоми, а також при недугах з сексуальним розладом або імпотенцією.

Дивно, але всі складові кореня ТонгкатАлі можуть примножувати синтез тестостерону в організмі майже в 5 разів. Тобто, препарат на основі цього кореня використовують як засіб для підвищення потенції. Представниці слабкої статі теж можуть виробляти тестостерон. Однак тільки приблизно 5-10% від того, що здатні виробляти чоловіки.

Тестостерон хоч і вважається чоловічим статевим гормоном, але для жінок він теж є життєво необхідним компонентом. Адже саме він допомагає підвищити чутливість у всіх ерогенних зонах, а також збільшити пристрасність. Препарат Тонгкат Алі – це стовідсотковий засіб, який виготовлений на травах. Він не має побічними явищами і будь-яких протипоказань. Даний засіб спрямований на поліпшення якості сексу і налагодження інтимного життя між партнерами. І у чоловіків, і у жінок Тонгкат стимулює метаболізм, примножує утворення еритроцитів (клітини молодості), а також сприяє ліпогенезу (зменшення маси тіла в силу згоряння жирів). Після застосування Ал Кенз Тонгкат Алі нормалізується рівень тестостерону. Внаслідок цього збільшується енергія, підвищується оптимізм. Але для жінок найважливіший аспект – це спалювання жирів, тобто  втрата зайвих кілограмів.

До того ж препарат Тонгкат виступає як загальнозміцнюючий засіб. Завдяки цьому препарату людина зможе за короткий проміжок часу підвищити тестостерон і відчувати себе молодим і здоровим.

Проведені дослідження свідчать про те, що більшість жінок сьогодні страждають зниженням лібідо. Причиною цього вважають погіршення екології. Але препарат Тонгкат Алі сприяє підвищенню загального тонусу і поверненню колишньої сексуальної енергії. Цей засіб не містить різних синтетичних домішок, тому ніяких загроз для вашого здоров’я немає. Ал Кенз Тонгкат Алі неодмінно вирішить багато проблем, пов’язаних з погіршенням здоров’я. Це воістину чудодійний засіб, створений виключно на екстрактах коренів і трав, що ростуть в Малайзії.

Існують лише малі побічні явища після прийому даного препарату. Це можуть бути безсоння, відчуття тривоги, підвищений стан занепокоєння. Також Тонгкат Алі заборонений до вживання вагітним жінкам і тим, хто годує дитину грудьми. Не можна застосовувати препарат, якщо Ви хворі на цукровий діабет, при неполадках з серцево-судинною системою, якщо у Вас рак простати або  грудей, хвороби нирок, печінки і серця. Перед початком прийому обов’язково проконсультуйтесь у лікаря.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.