Таємниці Сходу для чоловіків

У 90-х роках з’явилися фармацевтичні препарати, що рятували від еректильної дисфункції та імпотенції. Саме в цей час стало зрозуміло, наскільки важливі і значущі чоловічі проблеми сексуального характеру. І тоді питання потенції було поставлено дуже відкрито, особливо це торкнулося Заходу. Варто зауважити, що подібне питання на Сході було популярним завжди. А знамениті цілющі трави, які сприяють підвищенню потенції, добре відомі і досить широко застосовуються в культурах різних країн і народів.

Що робити, якщо турбують проблеми з потенцією?

Якщо у чоловіка немає будь-яких хронічних захворювань, тоді на його потенцію має великий вплив правильне функціонування систем (серцево-судинної, гормональної і нервової). Що стосується «чоловічої андропаузи», то це термін, який описує явне зниження вільного статевого чоловічого гормону тестостерону. Симптомами зниження рівня гормону можуть бути: втрата м’язової маси, надмірна агресивність і дратівливість, проблеми з засвоюванням інформації і пам’яттю, загальна втома, і навіть імпотенція. Проведені медичні дослідження доводять, що рівень цього важливого гормону і сперми знижується у чоловіків з багатьох країн по всьому світу. І існує припущення, що головна причина цих процесів – наявність великої кількості естрогенів (жіночий гормон) в навколишньому середовищі і навіть у продуктах харчування. Але якщо від їжі і повітря нікуди не дітися, то яким чином підтримувати свій організм в нормі? Регулярні фізичні навантаження (навіть невеликі), дієтичне харчування допомагають підтримувати нервову і серцево-судинну системи. Це все сприяє здоров’ю в області малого тазу і організму в цілому. Зауважте, що від лікарських засобів і алкоголю страждають найчастіше нервова і гормональна системи чоловіка.

Трави – східне рішення.

На Сході знають, що з віком у чоловіків потенція знижується через присутність постійного стресу або загального погіршення стану здоров’я. Тому східні жителі регулярно вживають натуральні трави, адже вони сприяють збільшенню статевої сили, а також допомагають боротися з різними захворюваннями. Ліки, які вважаються досить ефективними і користуються величезним попитом у країнах Азії – надзвичайно цінні для здоров’я чоловіка.

Проте, в силу освіти, вчені і лікарі досить скептично ставляться до використання рослинних лікарських засобів для лікування еректильної дисфункції та імпотенції. Хоча століття доводять їх воістину цілющі властивості. Зовсім недивний той факт, що клінічні дослідження на людях та тваринах цих чудодійних трав’яних натуральних препаратів доводять, що в них дійсно містяться рідкісні фармакологічно активні компоненти, що підтримують у нормі здоров’я чоловіка. До того ж вони абсолютно безпечні для організму.

Препарат Тонгкат Алі відомий також як малайзійський женьшень. Він має давню репутацію рослинного афродизіаку. Дослідження показали, що після прийому цього препарату відбувається примноження тестостерону, підвищення стійкості до стресу і витривалості. Багаторазові дослідження в лабораторних умовах на тваринах це підтвердили. Кожне подібне дослідження доводить значний прогрес одночасно в кількох моментах сексуальної поведінки після прийому препарату Ал Кенз Тонгкат Алі. Крім збільшення рівня тестостерону відбувається також значне збільшення кількості сперми.

Ал Кенз Тонгкат Алі вважається результатом давньої традиційної мудрості народів Азії. Ви можете ознайомитися з необхідною інформацією для отримання додаткової інформації про препарат Тонгкат Алі.

Що ж таке гормон тестостерон?

Тестостерон є чоловічим статевим гормоном, який відповідає за стимуляцію чоловічого статевого розвитку – зростання м’язів і кісток, плюс відповідає за сексуальний потяг. Загальновідомий факт, що рівень тестостерону досягає піку в період статевого дозрівання, а зменшуватися починає з 23-річного віку. Тут і починається гра тестостерону з терапією. Більшість жінок і чоловіків страждають від нестачі найважливіших гормонів і така замісна терапія – це найефективніший спосіб боротися з якимись ознаками старіння.

Тестостерон – це найбільший представник статевих гормонів у чоловіків. Його секреція стимулює розвиток пеніса, а також дозрівання сперматозоїдів. Тестостерон несе відповідальність також за розвиток вторинних статевих ознак (вуса, борода, низький голос). Цей статевий гормон грає важливу роль в розвитку, а також підтримці чоловічого сексуального потягу.

Чому необхідно приймати препарат Тонгкат Алі?

Тонгкат Алі є перевіреним препаратом підвищення рівня тестостерону. Ця рослина найбільш популярне у країнах Азії в силу її здібностей примножувати тестостерон аж на 440%. Це відбувається завдяки позитивному впливу на гормональний баланс. Тому організм природним чином виробляє більшу кількість тестостерону.

Як працює препарат Тонгкат Алі?

Ал Кенз Тонгкат Алі природним чином спонукає яєчка виробляти тестостерон за рахунок гіпофіза і гіпоталамуса. Синтетичний тестостерон – це погано, адже стероїди дуже негативно впливають на статеву сферу будь-якого чоловіка. Застосування стероїдів неодмінно призводить до явного зменшення розмірів яєчок і статевого члена.

У той час, коли штучно підвищується рівень тестостерону, статеві гормони (андрогени і естрогени) дають якийсь сигнал тілу, щоб применшити або зовсім припинити вироблення гормону тестостерону (свого власного). Даний процес називається негативним зворотним зв’язком. Препарат Тонгкат Алі перехоплює отримання зв’язку гіпофізом і гіпоталамусом. І вже в результаті цього організм чоловіка продовжує вироблення тестостерону, поступово підвищуючи його рівень.

Додаткова користь від Тонгкат Алі для здоров’я:

 • Антивірусний вплив;
 • Цитотоксичний вплив (допомагає в лікуванні ракових пухлин);
 • Потужний афродизіак;
 • Гіпотензивний ефект;
 • Покращує імунну систему;
 • Антигістамінний вплив (зменшення алергічних реакцій);
 • Противиразкових засобів;
 • Збільшує ефективність лікування простатиту;
 • Як адаптоген (знімає виснаження і втому);
 • Тонізує шкіру і м’язи;
 • Зменшує почуття тривоги;
 • Антидизентерійний засіб;
 • Покращує фізичний та психічний стан;
 • Підвищує енергетичний рівень;
 • Покращує апетит і травлення.

Ал Кенз Тонгкат Алі створений грамотними та кваліфікованими фахівцями в сфері фітотерапії та фіто-фармакології з використанням методів традиційної медицини і сучасної науки для підтримки терапевтичної ефективності, а також для взаємодії і балансу всіх складових.

Об’єднання всіх трав дозволяє отримати такий ефект, який показаний:

 • Тим чоловікам, які відчувають сильну втому після статевого акту;
 • Для тих чоловіків, у яких відбулося зниження сексуальних здібностей;
 • При еректильної дисфункції, імпотенції, а також нездатності підтримки ерекції;
 • При передчасної еяколяції.

Еврікома довголиста в Малайзії відома як Тонгкат Алі. Рослина використовується в лікувальних цілях вже кілька сотень років для примноження сексуальної сили чоловіка та його витривалості. Препарат Тонгкат містить дуже якісний стандартизований екстракт. Він був предметом ретельних клінічних та лабораторних досліджень у США, Малайзії та Японії. І показав вражаючі результати. Адже було доведено примноження рівня тестостерону майже у 5 разів, рівня DHEA – в 2 рази, поліпшення рухливості сперматозоїдів, а також збільшення кількості сперми. Було також встановлено той факт, що час тривалості статевого акту став набагато довшим. Дослідження показали, що препарат може збільшувати виробництво антистресових гормонів. Плюс до всього встановлені анти-ВІЛ і антиракові властивості. Останні дослідження показали сильний вплив на ерекцію.

Для повноцінного ефекту необхідно використовувати малайзійський натуральний препарат АЛ КЕНЗ ТОНГКАТ АЛІ.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.