Лікування імпотенції

Причини появи імпотенції та шляхи лікування

Проблема імпотенції вже вважається повсякденною сексуальною проблемою, що вражає непристойно велику кількість чоловічих організмів. З цією неприємною хворобою найчастіше стикаються чоловіки після сорока років. Всім відомий той факт, що чим старіший наш організм, тим більший ризик «підчепити» різні захворювання. І мова йде не тільки про імпотенцію. Статистика свідчить, що всього лише близько 15% всіх хворих шукають шляхи для лікування цієї хвороби.

А чи знаєте Ви такий медичний термін, як «еректильна дисфункція»? Саме цим терміном медики-фахівці узагальнюють чоловічі проблеми. Термін виник ще в 1992 р., він був закріплений за явищами неможливості чоловіка досягати, а також підтримувати своєчасну і нормальну ерекцію. На превеликий жаль, обмеження або неможливість хорошого статевого контакту нині є широко поширеним явищем. Зрозуміло, що імпотенція – це катастрофа для будь-якого чоловіка, навіть незалежно від його віку.

Як вже згадувалося, чоловіча імпотенція найвірогідніше трапляється у тих, хто переступив за сорокарічний рубіж. Не всі, але багато хто задається наступними питаннями: «Яким чином вилікувати імпотенцію?», «Які є засоби лікування імпотенції?», «Чи є народні методи лікування імпотенції?». Але варто відзначити, що найбільша проблема в тому, що багато чоловіків просто бояться або соромляться звернутися за консультацією та допомогою до лікаря-фахівця. Багато хто не розуміє, що слабка ерекція або втрата ерекції під час статевого акту – це вже сигнал тривоги. Якщо таке трапляється дуже часто, тоді це прямий натяк на необхідність йти до уролога.

Причина виникнення такого захворювання, як імпотенція, не може бути одна. Існує цілий комплекс причин, здатних викликати цей чоловічий недуг. Крім явних фізіологічних чинників, важливе місце у формуванні імпотенції займає психологічний фактор. Почуття тривоги, перебування у постійному стресі, невдоволення життям, проблеми на роботі чи в сім’ї – все це може вплинути на розвиток недугу. Тут Вам не допоможуть ніякі препарати. Лише відмова від конфліктів, заспокоєння і здоровий сон можуть допомогти. Але близько третини всіх випадків еректильної дисфункції – це саме фізіологічна проблема.

Чоловічу імпотенцію викликати може величезний ряд причин. «Еректильна дисфункція» може виникати через орхоепідідіміт, простатит, цистит, а також ряд інших захворювань сечостатевої системи та органів малого тазу, які носять запальний характер. Причиною сексуального безсилля може бути поганий артеріальний кровообіг. Імпотенція може бути наслідком розвитку різних гормональних збоїв, діабету, стресів і депресій. До цього захворювання призвести можуть різні травми статевого члена і хребта, а ще прийом сильнодіючих лікарських засобів або хірургічне втручання в органи малого тазу.

Необхідно знати і завжди пам’ятати про те, що в 95% випадків імпотенція підлягає лікуванню.

Проте медики радять вибирати тільки натуральні препарати для лікування чоловічих проблем. Нині існує безліч різних лікарських засобів для лікування імпотенції. Але багато з них створені на хімічній основі і дають лише тимчасовий ефект. До того ж завдяки своєму складу згубно діють на інші органи чоловічого організму. Подібні препарати володіють величезною кількістю побічних ефектів і протипоказань до застосування. Достатньо всього лише поглянути на тих чоловіків, які регулярно приймають Віагру.

Препарат Тонгкат Алі гарантує лікування імпотенції. Його перевага в тому, що він абсолютно безпечний для організму чоловіка. Він створений на рослинних компонентах, тому натуральний на 100%.

Кожен чоловік повинен дбати про себе сам. Крім медикаментозного лікування, також необхідно вести здоровий спосіб життя. Саме так можна наблизити одужання. Тільки процес цей дійсно трудомісткий і вимагає великої самовіддачі. Відмовтеся по можливості від куріння і прийому спиртного. Хоча б зведіть прийом до мінімуму. Не можна забувати і про спорт. Немає можливості відвідувати тренажерний зал? Не біда! Робіть вранці 10-хвилинну зарядку. Будь-яке фізичне навантаження піде тільки на користь. Обмежте вживання жирної і гострої їжі. Наповніть  свій раціон корисними на вітаміни фруктами і овочами. Також неодмінно знайдіть золоту середину між відпочинком і роботою. Лягайте спати раніше, щоб організм відпочивав. Адже Ви знаєте, як хронічна втома негативно позначається на нашій психіці.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.