Легенда про Чингісхана

Незабаром має з’явитися сенсаційна стаття. Про все по порядку. Група вчених Оксфордського інституту генетики й антропології провела деякі дослідження. Тепер вони заявляють, що на сьогоднішній момент на планеті живуть 17435217 людей, які мають одного загального предка. Керівник групи Кріс Тайлер-Сміт оголосив, що предок – сам Чингісхан.

Монгольська імперія в 13 столітті займала територію від нинішнього Китаю і до Каспійського моря. Її сліди через 700 років помітні у генетичному багажі чоловічого населення Азії. 8% тих чоловіків, які проживають в Монголії, Узбекистані, Китаї і Пакистані мають одну загальну Y хромосому. Просто загадка, яким чином Чингісхану, відомому стародавньому завойовнику, вдалося після себе залишити настільки численне потомство.

У Чингісхана було 7000 жінок. Довгий час історія їхніх стосунків була невідома. Але завдяки старанням групи вчених з США, Японії, Монголії та Індії з’явилася унікальна можливість докладно дізнатися деталі сексуального життя Чингісхана.

Усі дружини завойовника були розділені на групи. 1 – «політичні дружини». Це були дочки правителів і ханів, батьки видавали їх заміж, щоб свій союз з завойовником ґрунтовно укріпити. 2 група – «красуні». Більшою мірою це були саме китаянки. Великому хану дуже подобалися їхні витончені сексуальні техніки. До того ж ці дівчата знали секрети чоловічої сили. Вони регулярно поїли чоловіка спеціальним гірким чаєм. Цей напій китаянки виготовляли з малайзійського кореня Тонгкат. Він надавав ясність розуму, впевненість, витривалість і життєву енергію. Завдяки такому чудо-напою збільшувалася кількість сперми і її якість, тому ханові достатньо було всього лише одного разу, щоб зачати дитину.

Стародавні монголи завжди славилися своєю нестримною пристрастю до сексу. Монгольські чоловіки постійно пили настій з кореню Тонгкат Алі, який підвищував їх сексуальну активність. Проте їх підвищене лібідо завжди проявлялися жахливим чином. Коли вони завойовували чергове місто, то його жіноче населення ґвалтували. Вони вважали це нагородою. Неможливість провести статевий акт з жінкою або відмова від нього за собою могла спричинити навіть страту. Тому вони так панічно боялися пониження потенції. Тонгкат був дорожчим за золото на той момент. Таємниця підвищення потенції і лібідо зберігалася дбайливо і передавався поколіннями. Тобто стає зрозуміло, що всі статеві подвиги Чингісхана були завдяки кореню Тонгкат.

Проблема лікування чоловічого безпліддя, зниженої потенції та імпотенції хвилює багатьох вчених світу. Тому ще в далекому 1999  році було запатентовано  засіб Ал Кенз Тонгкат Алі, який зміг стати воістину революційним препаратом у світі хімічних стимуляторів. Головний компонент засобу – екстракт малайзійського кореня ТонгкатАлі. Сьогодні його виготовляють у вигляді капсул або порошку. Це в стародавні часи пили настій з кореня. Якщо регулярно приймати даний препарат, то неодмінно відновиться функціонування організму чоловіка, ерекція стане стійкою і більш тривалою, чоловік зможе повторювати по кілька разів статевий акт, збільшиться тривалість оргазму. Препарат Ал Кенз Тонгкат Алі – той продукт, який може зробити інтимне життя кожного чоловіка яскравішим і кращим.

Спеціально для www.tongkat.in.ua

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.