Засоби лікування простатиту

Як би не було важко усвідомлювати, але найчастішим урологічним чоловічим недугом є саме простатит. Однак це зовсім не дивно, адже причини, через які він розвивається, досить поширені на сьогоднішній день.

Що являє собою захворювання простатит і які причини його формування?

Виникає простатит через запалення передміхурової залози. А саме причиною розвитку вважається потрапляння в залозу інфекційного агента. Найчастіше це викликано анатомічним розташуванням передміхурової залози в малому тазу. В нeї інфекція можeт проникати з мочового міхура, з мочеспусного каналу, а також з прямої кишки по кровоносних або лімфатичних судинах малого тазу.

Однак подібне інфікування ще не приводить до прояву цієї хвороби. Більш того, в силу такого розташування простати, для неї інфекція є абсолютно звичайним і звичним явищем, яке частіше за все залишається непомітним для будь-якого чоловіка.

Для формування простатиту необхідні сприятливі причини. До них відносять:

  • Регулярні запори. Хворобу можуть викликати системні порушення стільця.
  • Переохолодження організму. Якщо Ви купалися в ополонці, сиділи на холодному камені, подорожували у неопалюваній електричці, або ж у Вас вдома погано опалюють.
  • Тривала статева стриманість або, навпаки, надмірно висока сексуальна активність. Повірте, і те, і інше неймовірно шкідливо для чоловічого організму. А особливо це має негативний вплив на стан простати.
  • Регулярне сидяче положення (сидяча робота). Ризику неодмінно піддаються офісні працівники, водії, і ті чоловіки, які практично круглу добу проводять сидячи і не мають при цьому можливості розім’ятися.
  • Малорухливий спосіб Вашого життя.
  • Венеричні захворювання, а саме гонорея або уретрит.
  • Хронічні джерела інфекції (тонзиліт або ж каріозні зуби) або хронічні захворювання запального дії (наприклад, хронічний бронхіт).
  • Стани, які сприяють явному ослабленню імунної системи Вашого організму, а саме регулярне недосипання, постійний стрес, депресія, перевтома і неправильне харчування.

Саме такі фактори можуть або полегшити дорогу мікробам до передміхурової залози, або ж сприяти погіршенню кровоподачі органів малого тазу, і навіть застійним процесам, які цілком можуть привести до формування запального процесу.

Сучасна урологія зіткнулася з дуже серйозною проблемою. Вона полягає в тому, що значна частина стадії захворювання проходить практично безсимптомно. А це в свою чергу призводить до сильного ускладнення постановки своєчасного діагнозу. А коли діагноз ставиться, то захворювання вже в жахливому занедбаному стані. І наслідки нерідко спостерігаються у вигляді імпотенції або безпліддя.

Саме тому, чоловікам вкрай рекомендовано, починаючи з 30-річного віку, проходити профілактику, адже це неодмінно знижує ризик формування захворювання.

Із завданнями профілактики чудово справляється препарат Тонгкат Алі. Мабуть, на сьогодні він є найкращим засобом, який може запропонувати чоловікам сучасна фармакологія за співвідношенням безпека-ефективність.

Проведені медичні дослідження доводять той факт, що препарат Ал Кенз Тонгкат Алі призводить до нормалізації кровообігу в області таза. А це знижує ризик розвитку простатиту, а також значно покращує сім’явиверження, що незмінно призводить до спустошення сім’яних пухирців. Тонгкат Алі неймовірно ефективний і як комплексний препарат для лікування хронічного і гострого простатиту.

Наостанок хочеться дати декілька корисних порад чоловікам; тим, які усвідомлюють цінність власного здоров’я. Чоловіки, намагайтеся не сидіти на бордюрах, каменях і інших холодних поверхнях. Якщо Ви «бранець» сидячої роботи, тоді неодмінно знаходьте хоча б по п’ять хвилин часу для того, щоб робити легку розминку і розігрівати свої «засиділі» м’язи. Якщо ж у Вас виникають запори, неодмінно використовуйте проносні засоби. Необов’язково пити таблетки, можна заварювати листя сени або насіння льону. Також намагайтеся, щоб сексуальне життя було в міру можливості регулярним і без особливих перепадів. При виникненні будь-якого недугу не варто займатися самолікуванням. Це не завжди добре і правильно. Обов’язково зверніться до фахівця. А також ведіть активний спосіб життя, харчуйтеся правильно і регулярно – піклуйтеся про власне здоров’я.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.