Будова статевого члену

Статевий член складається з 3-х циліндричних тіл: 2-х печеристих (кавернозних), що йдуть з боків 1-го губчатого (спонгіозного), що розташовується по центру. Печеристі тіла складаються з епітеліальних кавернозних порожнин, які розтягуються і заповнюються кров’ю під час ерекції. В дистальному кінці губчасте тіло розширюється в головку статевого члена, уретра ж проходить через центральну частину.

Ніжки пеніса фіксовані біля лобкової дуги, а висяча частина збільшується під час ерекції. До лонного зчленування приєднуються запалі тіла.

Будова пещеристих тіл: щільний зовнішній шар відносно фіброзної тканини, a також внутрішньої губчастої судинної тканини. Ці фіброзні перегородки в свою чергу переходять в еректильну тканину. А ніжки цих тіл приєднуються один до одного в пенісі. Перегородка між цими двома тілами перфорована. Ці тіла складаються з судинних просторів, вистланих ендотелієм. Це все має складну й багату іннервацію.

Кровопостачання статевого члену здійснюємо за рахунок пaрних внутрішніх статевих артерій. Кожна така артерія досягає проміжини, коли проходить по латеральній стінці прямокишкової ямки, і вже стають артерією пеніса, проникаючи через пудендальний канал. Артерія пеніса до цибулини уретри віддає гілку, а ще одну віддає губчатому тілу. Головна артерія пеніса ділиться на дорсальну і на більш глибоку гілку, яка займається постачанням печеристих тіл. Вступивши в це печеристе тіло, артерія починає ділитися на безліч дрібних гілочок, які постачають печеристу тканину. Деякі гілочки відкриваються в печеристі простори, a інші віддають капілярні гілочки безпосередньо для постачання кавернозних м’язів.

Для того щоб доставити партнерці задоволення зовсім не важливий розмір, головне щоб була сильна і тривала ерекція, а в цьому Вам допоможе препарат Тонгкат Алі.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.