Бодібілдинг та Тонгкат

НАТУРАЛЬНИЙ ДОПІНГ – ТОНГКАТ АЛІ!

Завжди важко ставати кращим. Кращим не в сенсі духовного світу (хоча це теж трудомісткий процес), а у фізичному плані. Мало проводити якийсь  час в тренажерному залі, потрібно також харчуватися правильно. Було і є безліч випадків, коли рекомендують приймати стероїди, які володіють анаболічною дією. Але чи варто?

Тестостерон – це багато-функціональний гормон. Крім своїх головних функцій (ріст волосся на грудях, ногах, обличчі, сексуальний потяг), гормон також сприяє синтезу білка в організмі, утримує в кістках кальцій, а також збільшує м’язи. У медицині  це називається «анаболізмом», тобто синтез і відбудова «будівельних» матеріалів. Гірко усвідомлювати, що щорічно кількість чоловіків, що приймають стероїди, помітно збільшується. Їх ніщо не зупиняє: ні жіночні груди, ні прищі, ні болі в печінці. А найжахливіше – навіть не зупиняє така жахлива чоловіча хвороба, як імпотенція. Нарощування м’язів у них на першому плані.

Анаболіки мають ряд побічних дій. Перше – затримка води в організмі. Зауважте, що це є причиною різкого збільшення м’язів. Але це ще не найжахливіший аспект. Внаслідок прийому анаболіків відбувається враження печінки, адже вона просто не може впоратися з таким навантаженням. Серцево-судинна система теж починає сильно «барахлити», адже стероїди підвищують артеріальний тиск. Вражається і нервова система: чоловік стає неймовірно агресивним і конфліктним. Крім всього цього, з’являються і косметичні проблеми. Виникнення вугрів Вам не уникнути. Причому, не думайте, що цей висип можна вилікувати звичайними методами. І, мабуть, найбільшим розчаруванням вважається саме імпотенція. У перші дні прийому анаболіків помічається різке посилення потенції. Але радіти цьому не варто. Як тільки прийом анаболіків завершиться, повного статевого безсилля не уникнути.

Як же бути кращим, не приймаючи «хімію»?

Вся спортивна медицина планети задається цим питанням. Але, виявляється, існує препарату, який спрямований на природне вироблення гормону тестостерону без найменшої шкоди вашому здоров’ю.

British Journal за 2003 рік підтверджує це – в ньому опубліковані факти багаторічних клінічних досліджень.

Еврікома Лонгіфолія – це наукова назва. Препарат називається Тонгкат Алі. Це лікарський засіб на рослинній основі. Його дія спрямована на природне вироблення тестостерону, а це призводить до явного примноження м’язової маси у чоловіків, а також до зменшення існуючих жирових відкладень. Препарат також підвищує силу і витривалість чоловіка. Колосальні успіхи спортсменів з Азії можна тепер пояснити. Допінг-контроль їх не бере.

Насправді, Тонгкат Алі далеко не новинка. Азіати століттями використовували його для підвищення своїх сил. А сьогодні, в силу розвитку технологій, ми можемо купувати екстракт кореня Тонгкат в таблетках.

Як необхідно приймати препарат спортсменам?

Прийом: 1 капсула 1 раз в 2-3 дні під час прийому їжі. Можна запивати однією склянкою води. Кратність і тривалість прийому індивідуальна.

Як діє Ал Кенз Тонгкат Алі?

Перший тиждень – цей період не характеризується наявністю великих змін в чоловічому організмі. Рівень гормону тестостерону стане трохи більшим звичайного (адже препарат стимулює поступове вироблення гормону організмом людини). Однак, в даний період прийому чоловік відчує явне посилення лібідо.

Другий тиждень – вже повинно бути помітно примноження м’язової маси, а також миттєве відновлення фізичних сил після тренувань.

Третій тиждень – відчувається подальше наростання м’язової маси, плюс загострене відчуття благополуччя. У цей період може виникати мале почуття агресії. Якщо Вам стає нестерпно важко її контролювати, то слід припинити прийом засобу, поки Ви знову не відчуєте, що готові продовжувати прийом.

Четвертий тиждень – наявність серйозного і помітного збільшення м’язової маси, а також очевидне зменшення жиру. Також у цей момент відбувається збільшення рівня тестостерону.

П’ятий і шостий тиждень – рівень тестостерону в цей період досягає своїх найвищих результатів. І вже саме в цей час Ви побачите досягнення організму в області збільшення м’язової маси, а також явну втрату жирових відкладень.

тонгкат купити

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.