Препарат Тонгкат Алі

Торгова марка Tongkat Ali TM. Тонгкат. Тонгкат Алі.

Мрія всіх чоловіків збулася!

Ал Кенз Тонгкат Али

Тонгкат Алі – всесвітньо відомий засіб, який завоювало весь Арабський світ і Туреччину, завдяки якому азіатські чоловіки ведуть активне статеве життя до глибокої старості, зараз доступний в Україну.

Ал Кенз Тонгкат Алі (Al Kenz Tongkat Ali) – 100% натуральний засіб для підвищення потенції. Препарат створений виключно на рослинній основі, і не містить абсолютно ніяких хімічних сполук.

Тонгкат Алі випробуваний багатьма чоловіками з різних країн (Азія і США давно його застосовують), він визнаний ефективним.

Ал Кенз Тонгкат Алі дозволяє:

Ал Кенз Тонгкат Али

 • посилити лібідо (статевий потяг);
 • підвищити потенцію (перемогти статеву слабкість);
 • явно примножити ерекцію;
 • посилити оргазм;
 • зробити секс багаторазовим;
 • поліпшити самопочуття;
 • викликає прилив сил і бадьорості.

 

Al Kenz Tongkat Ali – засіб, що подарує Вам незабутні відчуття від інтимної близькості, зробить Ваше сексуальне життя яскравим, радісним і повноцінним.

Старая упаковка Ал Кенз Тонгкат Али

10.03.2011 р. нашій компанії було видано Свідоцтво про реєстрацію торгової марки «TONGKAT ALI» в Україні, у зв’язку з цим було прийнято рішення змінити дизайн упаковки на новий.

Наш препарат має ексклюзивну упаковку із захисними голограмами, і він поставляється безпосередньо з Малайзії.

Свідоцтво про реєстрацію торгової марки Tongkat Ali TM
Торгова марка Tongkat Ali Торгова марка Tongkat Ali

Що таке Тонгкат?

Основний компонент препарату Ал Кенз Тонгкат Алі – це легендарний корінь Тонгкат (Еврікома довголиста), лікувальні властивості якого були відомі ще багато століть тому.

Золотий корінь Тонгкат. Це малайзійська рослина, місцеві жителі називають її Посох Алі або Корінь Алі. У цій місцевості рослина тисячоліттями використовувалася для комплексного оздоровлення організму, a також для того, щоб підвищити потенцію.

Тонгкат – це 100% натуральний засіб, і він є абсолютно безпечним для Вашого здоров’я.

Безпечність препарату Ал Кенз Тонгкат Алі підтвердили численні випробування. Тонгкат Алі впливає на власні резерви організму.

Даний препарат просто знахідка для спортсменів. Тонгкат сприяє підвищенню білка (будівельного матеріалу для м’язів) і не несе за собою ніяких побічних ефектів. Замініть хімію рослинним продуктом, і Ви моментально відзначите позитивні зміни.

Препарат Тонгкат Алі в дійсності є гідною альтернативою всім нині існуючим хімічним засобам. Він абсолютно безпечний і діє вже через 1,5 – 2 години після прийому капсули.

Як діє Тонгкат Алі

Препарат Ал Кенз Тонгкат Алі стимулює природне вироблення самим організмом чоловіка гормону тестостерону. Завдяки потужному викиду в кров тестостерону (гормону чоловічої статевої сили) посилюється лібідо (статевий потяг), з’являється сильна і стійка (більш тривала) ерекція, виникає можливість контролювати тривалість статевого акту, крім того чоловік може проводити кілька повторних статевих актів, відновлюється чоловіче здоров’я.

Інша назва тестостерону – «гормон переможців» або «гормон успіху». Проведені численні дослідження довели, що в успішних людей у будь-якій соціальній сфері (бізнес, політика, спорт, мистецтво і т.і.) кількість тестостерону вища звичайного рівня.

З віком вироблення тестостерону сповільнюється. Щоб призупинити процес зниження його рівня необхідно відмовитися від алкоголю, куріння. І в цілому необхідно вести здоровий спосіб життя.

Вже через 1,5-2 години після прийому препарат Тонгкат Алі починає діяти, і продовжується дія протягом 3-7 днів. Оскільки препарат 100% натуральний його прийом можна поєднувати з помірними дозами алкоголю, що іноді необхідно для створення романтичної обстановки. При цьому ерекція виникає лише в період інтимної близькості, тому партнерка не помітить, що Ви приймали якийсь стимулятор.


Переваги Тонгкат Алі

 • 100% ефективність

Регулярний прийом препарату Ал Кенз Тонгкат Алі по 1 капсулі раз на 3 дні дозволяє підвищити потенцію, досягти сильної ерекції, посилює чоловічу силу (витривалість), і репродуктивне здоров’я. Лікування еректильної дисфункції, імпотенції, простатиту стане набагато простішим.

 • Натуральний препарат

Тонгкат Алі на 100% складається з природних рослинних компонентів. Препарат не містить пестицидів, гормонів, антибіотиків і т.п. Він не викликає звикання.

 • Безпечність препарату

Препарат не токсичний. Безпечність Ал Кенз Тонгкат Алі підтвердили численні випробування. Під час проведення досліджень негативних побічних ефектів не було виявлено ні в однієї з груп випробовуваних.

 • Препарат не гормональний

Препарат Ал Кенз Тонгкат Алі стимулює організм чоловіка до природного вироблення гормону тестостерону.

 • Сумісний з помірними дозами алкоголю

Препарат Ал Кенз Тонгкат Алі прекрасно поєднується з розумними дозами алкоголю, який іноді необхідний для створення романтичної обстановки. Партнерка при цьому не помітить, що Ви приймали якийсь стимулятор.

 • Оптимальне співвідношення: ціна – якість

Дорожчий малоефективних харчових добавок, і в той же час дешевший багатьох синтетичних лікарських засобів із величезним списком побічних ефектів. При цьому Тонгкат Алі допоможе: посилити ерекцію, збільшити тривалість статевого акту, вилікувати простатит і імпотенцію.

 • Відпускається без рецепту

Щоб застосовувати Тонгкат Алі призначення лікаря і рецепту не потрібно.

 • Він дійсно допомагає

Завдяки унікальному процесу виробництва розщеплення і повне засвоєння біологічно активних речовин, які містяться в препараті Ал Кенз Тонгкат Алі – гарантовано!


Тонгкат Алі допоможе Вам впоратися с такими проблемами:

 • підвищена стомлюваність і пригнічений настрій;
 • дисфункція ерекції;
 • хронічний простатит;
 • низька якість і кількість сперми;
 • ослаблена сексуальна активність;
 • знижена інтенсивність переживання оргазму;
 • імпотенція, знижена потенція;
 • розлад статевого потягу;
 • неможливість проведення більш частих статевих актів;
 • відчуття виснаження і втоми після статевого акту;
 • слабка ерекція (недостатня для проведення статевого акту);
 • передчасна (швидка) еяколяція;
 • безпліддя.

Ми даємо гарантію на наш продукт. У разі якщо результат Вас не задовольнив, або ж обіцяний ефект не настав – ми повернемо гроші за невикористані капсули! Препарат починає діяти буквально через годину після прийому однієї капсули. Вам не доведеться чекати результатів тижнями або місяцями. Ви зможете радувати партнерку своїми новими сексуальними можливостями. Але дуже важливо пам’ятати про те, що хоч даний засіб і починає діяти практично моментально, для лікування таких хвороб як аденома простати, простатит, імпотенція, безпліддя і для досягнення стійкого результату необхідно приймати Тонгкат Алі деякий час. В залежності від ступеня складності кожного випадку – курс лікування може скласти від 1-го до 6-ти місяців.

Препарат дозволить кожному чоловікові відшукати колишню силу і впевненість у собі і своїх статевих можливостях. Тонгкат рекомендований представникам обох статей. Він неодмінно забезпечує тривалий і стійкий ефект по мірі його застосування.

Чому варто купувати Тонгкат Алі в нашому магазині:

 1. Наша компанія має відмінну репутацію і довгий, швидко зростаючий список постійних покупців.
 2. Розповсюджуємо продукт тільки найвищої якості.
 3. Наша продукція сертифікована в Україні і Євро Союзі.
 4. Працюємо без вихідних, швидко обробляємо замовлення і оперативно доставляємо.
 5. Завжди готові вислухати нашого клієнта і врахувати його побажання.
 6. Є можливість миттєвого замовлення через Інтернет в будь-який час.
 7. Безкоштовні консультації з нашими фахівцями.
 8. Вартість доставки – 0 грн.! в будь-який населений пункт України, будь-то велике місто чи маленьке село.
 9. При повторному замовленні Ви отримаєте знижку 5%.
 10. Гарантуємо повну анонімність і конфіденційність Вашого замовлення. Всі посилки доставляються в непрозорій упаковці, без вказівки вмісту!

Тонгкат Али 9.5 из 10.0: 234 голосов 175 клиентских отзывов.